آزمون Linguaskill چیست؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به معرفی آزمون Linguaskill می پردازد و این سوال را که آزمون Linguaskill چیست؟ مورد بررسی قرار می دهد. اگر شما هم تازه در مورد این آزمون شنیده اید و می خواهید بدانید که این آزمون چه مزیت ها وشرایطی دارد حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

آزمون Linguaskill چیست؟
آزمون Linguaskill چیست؟

آزمون Linguaskill چیست؟

Linguaskill یک آزمون آنلاین چند سطحی است برای کمک به سازمانها تا گروه های داوطلبین را ارزیابی کنند.

این آزمون نتایج سریع، دقیق و واضح برای گزارشهای انفرادی و گروهی تأمین می کند.

چه کسانی آزمون Linguaskill را قبول می کنند؟

مؤسسات آموزش عالی: Linguaskill راهی مؤثر برای ارزیابی سطح زبان در هنگام پذیرش ارائه می کند، پیشرفت را رصد کرده و دانش آموزان شما را بررسی می نماید تا ببیند ملزومات فارغ التحصیلی را دارند یا خیر.

کارفرمایان: شرکت ها می توانند از Linguaskill در فرآیند استخدام استفاده کنند تا مطمئن شوند متقاضیان مهارتهای زبانی مناسب را برای یک نقش دارند یا در سطح مؤثری برای آموزش زبان به کارمندان هستند.

Linguaskill معمولا در هر بخش یا سازمانی می تواند برگزار شود. به همین دلیل می توان از آزمون های بسیار مهم در زمینه زبان که در آینده هستند مورد استفاده قرار بگیرند.

نکات مهم در مورد آزمون Linguaskill

این ازمون از سطح A1 تا C1 را پوشش می دهد و تقریبا برای تمامی سطح قابل استفاده است.

قالب آزمون: سنجش مدولار آنلاین

مهارتهای مورد سنجش: ریدینگ و لیسنینگ (ترکیب شده)، و رایتینگ

Linguaskill به شما کمک می کند:

  • توانایی زبانی را با استفاده از استانداردهای بین المللی ارزیابی کنید که نتایجشان بر اساس Cambridge English Scale و CEFR سنجیده می شوند.
  • مهارتهای فردی شرکت کنندگان در آزمون را درک کرده و حوزه های بهبود را شناسایی کنید.
  • با اجرای سریع و آسان آزمون در زمان صرفه جویی کنید.

دلایل انتخاب Linguaskill برای سازمان ها و شرکت ها:

  • گزارشهای انفرادی و گروهی را در خلال ۱۲ ساعت دریافت می کنند که به آنهاکمک می کند تصمیمهای آگاهانه گرفته و عملکرد را مقایسه کنند.
  • این آزمون Modular است پس می توانید انتخاب کنید ترکیب کدام مهارتهای زبانی برای سازمان شما مناسب است.
  • Linguaskill دارای سطحهای چندگانه است و به شما کمک می کند داوطلبین با توانایی های مختلف را با تنها یک تست ارزیابی کنید.
  • Linguaskill هیچ تاریخ یا محل برگزاری تعیین شده ای ندارد؛ شما می توانید آزمون را در محل خود برگزار کنید؛ در هر زمانی که می خواهید.

نتیجه آزمون linguaskill تا چه مدت اعلام می شود؟

  • نتایج آزمون Linguaskill در خلال ۱۲ ساعت ارائه می شود. گزارش آزمون به صورت کامپیوتری تهیه می شود و لذا انتظاری برای گواهی های پرینت شده یا سایر اسناد در کار نخواهد بود.