چه نوع منابعی برای کمک به شما در مطالعه ی تافل وجود دارد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نشان می دهد که چه نوع منابعی برای کمک به شما در مطالعه ی تافل وجود دارد؟ با ما آموزش تضمینی تافل را تجربه کنید.

چه نوع منابعی برای کمک به شما در مطالعه ی تافل وجود دارد؟
چه نوع منابعی برای کمک به شما در مطالعه ی تافل وجود دارد؟

اما چه نوع منابعی برای کمک به شما در مطالعه ی تافل وجود دارد؟

آیا لازم خواهید داشت تا یک کتاب آمادگی برای تافل بخرید یا یک معلم خصوصی را استخدام کنید تا خوب تمرین کنید؟ در واقع، منابع زیادی برای تمرین آنلاین تافل وجود دارد پس شما می توانید با آمادگی تافل در موبایل یا لپ تاپ خود شروع کنید! با این حال، تمام منابع با کیفیت نیستند، و دانستن این موضوع که چه طور به موثرترین شکل از این منابع استفاده کنید می تواند گیج کننده باشد.

چه طور بهترین تمرین و امتحان آزمایشی تافل را به طور آنلاین پیدا کنید

منابع تمرینی فراوانی برای تافل وجود دارند که آنلاین هستند، و از امتحانات آزمایشی رسمی گرفته تا امتحانات کوتاه و منابعی که شامل سوالات تمرینی و آزمایشی نیستند اما به شما کمک می‌کنند تا مهارت های انگلیسی خود را به روشی دیگر ارتقا دهید. چون چنین تنوعی بین منابع آنلاین تافل وجود دارد، روش های فراوانی وجود دارند تا شناسایی کنید که آیا منبع مخصوصی با کیفیت است یا نه، اما در زیر تعدادی از ویژگی های اصلی آورده شده اند که خیلی از بهترین منابع آمادگی تافل آن ها را دارا هستند.

سوالات آزمایشی با کیفیت بالا

شما برای این که به خوبی برای تافل آماده باشید، باید فهم خوبی از انواع سوالاتی که پرسیده می شود داشته باشید. یعنی شما باید به مسائل تمرینی و آزمایشی زیادی جواب دهید تا آماده شوید. سوالات آزمایشیِ خوب محتوای مشابه تافل را پوشش می دهند و سطح سختی و قالب مشابهی با امتحان واقعی دارند. هر چه سوالات آزمایشی به سوالات تافل نزدیک تر باشند، شما آماده تر خواهید بود.

توضیحات جواب عمیق

حتی اگر یک منبع، مسائل تمرینی و آزمایشی فوق العاده ای داشته باشد، اگر توضیحات ارائه شده برای جواب ها خوب نباشند شما به آن حدی که می توانید اطلاعاتی از آن ها کسب نخواهید کرد. این که قادر باشید اشتباه خود را متوجه شوید و چگونگی پیدا کردن جواب درست، کلید اصلی یادگیری از اشتباهات خود و بالا بردن نمره تان است. امتحانات آزمایشی با توضیحات خلاصه یا حتی هیچ توضیحی برای جواب ها، معمولاً جز قوی ترین منابع نیستند.