از آیلتس چه چیزهایی بدست خواهید آورد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بسیار با این سوال روبرو می شود که آیا با گرفتن آیلتس زبان ما هم خوب خواهد شد؟ جواب مسلما بله است. اما واقعا از آیلتس چه چیزهایی بدست خواهید آورد؟ با ما همراه باشید:

اما از آیلتس چه چیزهایی بدست خواهید آورد؟

از آیلتس چه چیزهایی بدست خواهید آورد؟
از آیلتس چه چیزهایی بدست خواهید آورد؟

اغلب آدم ها آگاه هستند که موفقیت در آزمون آیلتس (سیستم بین المللی سنجش زبان انگلیسی)، راهی عالی برای نشان دادن مهارتهایتان در زبان انگلیسی برای مقاصد دانشگاهی یا استخدامی است. با اینحال چیزی که بسیاری از مردم متوجه نیستند این است که نمره ی آزمون آیلتس آن ها همچنین برای مقاصد مهاجرتی توسط آژانس های دولتی به منظور اهداف ثبتی نیز استفاده می شوند.
باید از نمره ای که برای ملزومات استخدامی یا آکادمیک نیاز خواهید داشت، با خبر باشید. اغلب مردم زمانی را صرف استفاده از ابزار آماده سازی برای آزمون می کنند که توسط موسسه ی ما فراهم می شود تا به مطالعه برای آزمونهای بعدی کمک کند.
بهرحال مردم تمایل دارند تا از برخی مزایای افزوده ای که توسط صرف زمان بیشتر بر روی آمادگی آزمون آیلتس کسب می کنند، صرفنظر نمایند. برخی تلاش می کنند حتی نمره ای بیشتر از آنچه واقعاً نیاز دارند کسب کنند.
برخی از مزایای متداول تر عبارتند از:
دانش شما از انگلیسی بهتر است. وقتی برای امتحانتان آماده می شوید، با سطحی از زبانی انگلیسی آشناتر می شوید که برای مقاصد آکادمیک و استخدامی لازم است.
مهارت های زبان انگلیسی شما به صورت عینی ارزیابی می شوند. شاید همکاران، دوستان یا خانواده به شما گفته باشند که انگلیسی را نسبتاً خوب صحبت می کنید یا می نویسید. این نوع بازخورد شخصی تر هم هست چون از توانایی های واقعی خود ایده ی خوبی ندارید. آماده شدن برای آزمون و شرکت در آن برای شما ارزیابی عینی از مهارت های زبان انگلیسی تان فراهم می کند.
همه ی مهارت های زبان انگلیسی شما بهبود می یابند. بسیاری از مردم تمایل دارند در حوزه های مشخصی از زبان انگلیسی نسبت به حوزه های دیگر، نتیجه ی بهتری کسب کنند. با اینحال آزمون آیلتس هر چهار مورد را می سنجد: ریدینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و لیسنینگ. برای پشت سر گذاشتن آزمون باید همه ی چهار حوزه را تمرین کنید و از طریق آماده سازی بهبود یابید.
آزمون آیلتس به شما کمک می کند اهدافی واضح تنظیم کنید و برای مطالعه ی شدیدتر به شما انگیزه می دهید. وقتی اهداف و مقاصد واضح نداشته باشید، براحتی از درس خواندن دوری می کنید.