چرا باید آیلتس را با مدرس مجرب آیلتس یاد بگیرید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به این سوال بسیاری از زبان آموزان اشاره می کند که چرا باید آیلتس را با مدرس مجرب آیلتس یاد بگیرید؟ چرا انتخاب یک آموزشگاه آیلتس خوب می تواند سهم به سزایی در موفقیت شما در آزمون داشته باشد.

why do i need ielts teacher
why do i need ielts teacher

با آخرین تغییرات آیلتس با خواندن مطلب آموزشگاه آیلتس به روز آشنا شوید

اما چرا باید آیلتس را با مدرس مجرب آیلتس یاد بگیرید؟

سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (آیلتس) معروف ترین امتحان تعیین مهارت زبان انگلیسی در جهان برای ادامه تحصیل و مهاجرت است و بیش از ۳ میلیون آزمون در سال قبل گرفته شده است.

 فکر می کنید که خودتان می توانید آیلتس را بخوانید؟ تا وقتی که این پنج دلیل را نخواندید که چرا باید آیلتس را با مدرس مجرب  مطالعه کنید به تنهایی اقدامی نکنید.

مدرس مجرب  می تواند به شما کمک کند تا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید.

ما گاهی در تشخیص حیطه هایی که باید تقویت کنیم خوب نیستیم. زبان آموزان آیلتس اغلب می گویند که از قسمت های اسپیکینگ یا رایتینگ امتحان متنفر هستند. با این حال، احتمالاً این قسمت ها را بیش از حد سخت می دانند. احتمالاً با کسب استراتژی های ساده برای لیسنینگ و ریدینگ نفع بیشتری می برید. این مزیت مطالعه ی آیلتس با مدرس مجرب  است: او می تواند تحلیلی بی طرفانه از این مساله به شما ارائه دهد که باید تلاش های خود را بیشتر در کجا متمرکز کنید.

یک مدرس مجرب  با تجربه ی آیلتس می تواند به جواب های رایتینگ و اسپیکینگ شما نمره دهد.

در حالیکه کتاب ها احتمالاً راهنمایی را در قالب نمونه جواب هایی ارائه می دهند شما فقط می توانید حدس بزنید که پاسخ هایتان چه نمره ای را در آیلتس می گیرند. دانستن این مساله که واقعاً چه طور به پاسخ های آیلتس نمره داده می شود به گروه منتخبی از افراد تعلق دارد: ممتحن های آیلتس و مدرس مجرب  های با تجربه ی آیلتس. مدرس مجرب  ها نه تنها می توانند نمره ی دقیقی را در همه ی قسمت های امتحان به شما دهند بلکه می توانند نمرات جزئی تری را هم در مقایسه با مدرک آزمون ارائه دهند که شامل نمرات فردی برای معیارهای متنوعِ رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس و همچنین پیشنهاداتی برای پیشرفت است.

یک مدرس مجرب  خوب موقع آماده سازی برای آیلتس گستره ای از مهارت های زبانی را به شما آموزش می دهد.

آیلتس دلیلِ واقعیِ مطالعه ی زبان برای شما نیست. انگلیسی مهارتی است که شما در سراسر زندگی خود به استفاده از آن ادامه خواهید داد. یک مدرس مجرب  خوب کاری بسیار بیشتر از آماده سازی شما برای آزمون انجام می دهد: بیشترین خطاهای گرامری را به شما می گوید، تلفظ و هجی تان را تصحیح  می کند، و به شما اجازه می دهد تا بدانید که آنچه گفتید قابل فهم بود یا نه. فراتر از آن، مدرس مجرب  شما یک مدل کاملاً خوب را ارائه می دهد که چه طور در ارتباط روزانه ی خود از انگلیسی استفاده کنید. از خودتان بپرسید آیا می توانید همه ی اینها را از کتاب، اینترنت یا دوستان خود استخراج کنید یا نه، و جوابش مسلماً منفی خواهد بود.

یک برنامه ی مطالعه ی سازماندهی شده کمک می کند تا از اهمال کاری اجتناب کنید.

“اهمال کاری” چیست؟ با اینکه معنایش را نمی دانیم همه ی ما آن را انجام داده ایم. اهمال کاری یعنی به تعویق انداختن آن مواردی که می دانیم باید انجام دهیم. این در مدرسه، محل کار، و البته موقع آماده شدن برای آیلتس روی ما اثر می گذارد. دنبال کردن یک برنامه ی درسی با مدرس مجرب  (و همکلاسی ها) موجب حالتی می شود که روان شناسان به آن “انگیزه ی بیرونی” می گویند: منبعی از انگیزه که از افراد دیگر می آید. اگر خودتان گاهی بی انگیزه هستید، مدرس مجرب  آیلتسی را پیدا کنید که تمایل دارد تا مربی و همچنین آموزگار شما باشد.

در آیلتس تمرین کردن باعث عالی شدن می شود.

اعتماد به نفس ما نسبت به توانایی های خود در همه ی جنبه های زندگی با تمرین کردن افزایش می یابد. این در عوض باعث عملکردی بهتر در موقعیت های استرس زا مانند امتحانات می شود. در حالیکه کتاب ها به شما اجازه می دهند تا مدول های لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ آیلتس را تمرین کنید، تنها روش انجام تمرینی معتبر در مدول اسپیکینگ آیلتس همراه با یک مدرس مجرب  حاصل می شود. یک مدرس مجرب  آیلتس با تجربه می داند چه طور نقش ممتحن را ایفا کند، که این شامل آن نوع کمکی است که می تواند ارائه شود و اینکه چه زمانی شما را وادارد تا بیشتر صحبت کنید. انجام تمرین با مدرس مجرب  های متنوعی را امتحان کنید – سن، لهجه و شخصیت های مختلف – تا احتمال اضطراب را موقع ملاقات با اولین ممتحن آیلتس خود کاهش دهید.

بیش از ۱۰۰۰۰ تا از سازمان ها در سراسر جهان آیلتس را قبول دارند، پس وقتی شما از ارزیابی ها بهره می برید می توانید مطمئن باشید که توسط موسسات آموزشی، کارفرمایان، دولت ها و نهادهای حرفه ای در سراسر جهان شناخته شده هستند.