چرا زبان ایتالیایی یاد بگیریم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما که در نهایت تصمیم گرفتید یک زبان را یاد بگیرید می گوید که چرا زبان ایتالیایی یاد بگیریم؟ آهنگ ساز معروف ولفگانگ موتزارت با اینکه در اتریش به دنیا آمده بود و زبان آلمانی زبان مادری او به حساب می آمد بیشتر آهنگ های اپرای خود را به زبان ایتالیایی ساخته است. می دانید چرا؟ چون زبان ایتالیایی از دید بسیاری زیباترین زبان دنیا به حساب می آید و آن را به عنوان La Bella lingua  یا زبان زیبا می شناسند.

چرا زبان ایتالیایی یاد بگیریم؟
چرا زبان ایتالیایی یاد بگیریم؟

زیبایی زبان ایتالیایی تنها دلیل برای سوال چرا زبان ایتالیایی یاد بگیریم نیست. به نکات زیر توجه کنید:

بر اساس اطلاعات یونسکو بیشترین میزان میراث فرهنگی در دنیا در کشور ایتالیاست. پس زبان ایتالیایی دریچه دسترسی به این فرهنگ غنی است.

زبان ایتالیایی نزدیک ترین زبان به زبان Roman می باشد و مادر زبان های نشات گرفته از زبان لاتین است.

۶۰% از کلمات زبان انگلیسی ریشه لاتین دارند. پس اگر انگلیسی می دانید شما مسابقه را از میانه راه شروع کرده اید.

آمار ها نشان می دهد که میزان ثبت نام در کلاس های زبان ایتالیایی ۱۵ تا ۲۰% از زبان های آلمانی ، فرانسه و اسپانیایی در امریکا سریع تر بوده است.

ایتالیا سازنده بهترین اتومبیل های دنیاست. لامبورگینی ، فراری و بسیاری از super Car ها در این کشور تولید می شوند. اما صنعت کشور ایتالیا فقط به اتومبیل محدود نمی شود. شما با یادگیری زبان ایتالیایی می توانید شانس خود را با پیدا کردن شغل در کشور ایتالیا چندین برابر کنید. هم چنین بسیاری از صنایه بزرگ کشور های دنیا در ایتالیا شعبه و یا نمایندگی دارند.

در ضمن سفارت ایتالیا برای کسانی که بتوانند زبان ایتالیا را آموزش ببینند تسهیلات ویژه ای همانند تحصیل رایگان در دانشگاه های این کشور ارائه می دهد.

آخرین نکته شاید برای دوستداران غذا بسیار خوب است. در زبان ایتالیایی بیش از هر زبانی کلمه برای غذاهای مختلف وجود دارد.

اگر شما هم جواب چرا زبان ایتالیایی یاد بگیریم را فهمیده اید ، پس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.