چرا استاد زبان انگلیسی با دانش بسیار مهم است

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز می خواهد به این مسئله بپردازد که چرا استاد زبان انگلیسی با دانش بسیار مهم است. پس با ما دلایل این مسئله را ببینید.

چرا استاد زبان انگلیسی با دانش بسیار مهم است
چرا استاد زبان انگلیسی با دانش بسیار مهم است

پس چرا استاد زبان انگلیسی با دانش بسیار مهم است

ممکن است شنیده باشید که همزمان با افزایش محبوبیتش در سال‌ها اخیر مردم درباره‌ی تمرین آگاهی صحبت می‌کنند. آگاهی- که یک نوع تفکر عمیق یا مراقبه به حساب می‌آید- فرآیند تمرکز بر روی لحظه‌ی حاضر را توصیف می‌کند. با توجه بیشتر به افکار و احساسات خود در آن لحظه‌ی دقیق در زمان، می‌تواند به شما کمک کند از استرس خود کم کنید.

برخی از مردم با این توضیح که تفکر عمیق یک جورایی «امروزی‌بازی» یا «هیپی‌بازی» است، آن را مرخص می‌کنند اما توسط بسیاری از ارگان‌های رسمی سلامت شناخته شده است (از جمله NICE که انجمن ملی بریتانیا برای مزایای سلامت و درمان است) و آن را به عنوان راهی برای دفع کردن افسردگی پیشنهاد می‌کند.

آگاهی چگونه به سلامت روانی کمک می‌کند

پروفسور مارک ویلیامز از مرکز آگاهی و مراقبه‌ی آکسفورد به زبان ساده می‌گوید آگاهی یعنی دانستن دقیق آنچه در داخل و خارج از ما لحظه به لحظه در حال وقوع است.

او گفت ‘عدم توجه به جهان اطرافمان راحت است. همچنین توجه نکردن به احساس بدنمان و در نهایت در ‘ذهنمان’ زندگی کردن راحت است- این‌که بدون توقف به این که چه طور آن افکار، احساسات و رفتار ما را جلو می برند توجه کنیم، در افکار خود می‌مانیم.’

اما در لحظه بودن و یک قدم به عقب برداشتن از شور و غوغای زندگی‌هایمان می‌تواند به ما کمک کند که آرام‌تر و مثبت‌تر باشیم. و می‌تواند به آسانی بستن چشم‌هایمان، تمرکز بر روی تنفس منظم و تمرکز بر روی احساس بدنتان از سر تا نوک انگشت پا باشد.اگر ذهنتان شروع به پرسه زدن می‌کند، آن را به تمرکز بر روی خود و در لحظه‌ی حاضر برگردانید.

تمرین آگاهی

پروفسور پاتریشیا جنینگز برای مرکز علوم Greater Good در دانشگاه کالیفرنیا، در برکلی می نویسد. او به شدت به این اعتقاد دارد که معلمان دارای آگاهی فکر، احساس و محیط و طرفدار تفکر عمیق هستند.او برای کنار آمدن با احساسات سخت پیشنهاد می‌کند که تمرین زیر را انجام دهید:

  • به یک دانش‌آموز یا موقعیتی که چالش‌برانگیز می‌دانید فکر کنید.
  • این چه احساساتی را بیرون می‌کشد؟ آیا احساس کلافگی می‌کنید؟ احساس یأس می‌کنید؟
  • بدنتان چه حسی دارد: آیا شانه‌هایتان سفت هستند یا شکمتان سفت است؟
  • به احساسات خود پاسخ دهید- تلاش به تغییر آن‌ها نکنید، فقط قبولشان کنید و به افکاری که از این احساسات بلند می‌شود گوش کنید.

این به شما کمک می‌کند تا بیاموزید احساساتتان در حال عمل هستند و کمی تسلط بر آن‌ها میابید