چرا آموزش زبان را سریع تر شروع کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دلایلی را بیان می کند که بدانید چرا آموزش زبان را سریع تر شروع کنیم؟ اگر شما هم در تکاپوی یادگیری زبان هستید این متن را از دست ندهید.

چرا آموزش زبان را سریع تر شروع کنیم؟
چرا آموزش زبان را سریع تر شروع کنیم؟

اما چرا آموزش زبان را سریع تر شروع کنیم؟

۱. اعتماد به نفس بیشتر، تفریح بیشتر

یادگیری یک زبان اعتماد به نفس شما را تقویت می‌کند: شما دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد، فیلم ها را بدون زیرنویس متوجه می‌شوید، و حتی قادر خواهید بود تا به توریست‌هایی که آدرس می‌پرسند کمک کنید.
تعریف و تمجید، تحسین و تشویق گاه و بیگاه می تواند از اثرات جانبی و خوشایند یادگیری زبان باشد.

۲. به مغز خود کمک کنید

عملکرد سلول‌های مغز شما موقعی که زبانی جدید را بیاموزید ارتقاء می‌یابد. حافظه‌ی شما تقویت خواهد شد، که موقع سعی در یافتن کلیدها یا موفق شدن در امتحانات مزیتی فوق العاده است. آن قدرت مغز بسیار زیاد همچنین به شما کمک خواهد کرد که تصمیمات بهتر را سریع‌تر بگیرید. تا چه اندازه باحال است؟

۳. راه جدیدی را در پیش گیرید

وقتی شما زبانی جدید را می آموزید، تعطیلات شما هیجان انگیزتر می شوند. حتی با مهارت های زبانی پایه، شما می توانید از مسیر قدیمی سفر کنید و ماجراجویی زندگی‌خود را تجربه کنید. شما قادر خواهید بود تا با جنبه‌ی متفاوت و درست‌تری از کشور مواجه شوید و دوستان جدیدی پیدا کنید (و عکس‌های باحال‌تری بگیرید تا موجب حسادت دوستان قدیمی خود شوید.)

۴. بیایید صحبت کنیم

برداشتن واحد زبان و رفتن به خارج از کشور نه تنها مفرح است، بلکه هزاران دوست جدید از سراسر دنیا پیدا می کنید. به لطف رسانه ی اجتماعی، در ارتباط ماندن و تمرین مهارت های زبان با همدیگر خیلی راحت تر از همیشه است (باعث مفرح شدن تمرین می شود، این طور نیست؟)

۵. جهان منتظر است

زبانی جدید به شما اجازه می‌دهد تا در کشوری دیگر زندگی کنید، کار کنید یا تحصیل کنید. آیا تا به حال رؤیای باز کردن یک کافه در پاریس را داشته‌اید یا قبول شدن در دانشگاهی آمریکایی؟ صحبت کردن به زبان اولین گام به واقعیت تبدیل شدن آن رویا است.

۶. موقعیت‌های شغلی بیشتر

حداقل صحبت به دو زبان به شغل شما کمک خواهد کرد. شخصی که شهروند جهانی باشد و قادر باشد تا با مردم سراسر جهان ارتباط برقرار کند در دنیای مرتبط ما ضروری است. اوه و شما پول بیش تری در می آورید‌ – زبان دوم اساساً هدیه ای همیشگی و زایا برای شما است.