۳ راه ساده برای بهبود Writing زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب قصد دارد به ۳ راه ساده برای بهبود Writing زبان انگلیسی بپردازد که می تواند شما را در مسیر آموزش زبان انگلیسی کمک کند. پس با ما همراه باشید.

3 راه ساده برای بهبود Writing زبان انگلیسی
3 راه ساده برای بهبود Writing زبان انگلیسی

پس به ۳ راه ساده برای بهبود Writing زبان انگلیسی توجه کنید:

۱- نوشتن آنلاین

آیا تا بحال آرزو کرده اید که تلاشهایتان در رایتینگ توسط گویشوری بومی تصحیح شود؟ خب با سایتهایی مثل سایت ایران آکسفورد می­توانید! به لطف منابع فوق العاده و رایگان مانند اینها لازم نیست که در زندگی واقعی معلم خصوصی یا مدرسی داشته باشید که ترکیبات نوشتاری شما را تصحیح کند.

هر دوی این سایتها به شما اجازه می دهند تا یادداشتی روزانه را به زبان مقصد خود بنویسید اما با پیچیدگی اجتماعی.

ثبتنام کنید، حساب کاربری بسازید و مشغول رایتینگ شوید! گویشوران بومی اشتباهات گرامری و واژگانی شما را تصحیح خواهند کرد. بازگشت سود سریع است، حتی برای زبانهایی که کمتر صحبت می شوند.

۲- وارد جهان وحشی گروه های اینترنتی شوید

فکر کردید که گروه های اینترنتی برای اوایل قرن بیست و یک بودند؟ دوباره فکر کنید!

گروه های اینترنتی در دوایر بسیاری زنده و خوب هستند- و راهی فوق العاده برای تمرین یک زبان جدید هستند. ابتدا گروهی اینترنتی را پیدا کنید که بر روی یکی از علایق شما در زبان مقصدتان تمرکز دارد (یک سرگرمی، حرفه، بازی، ورزش و غیره.)

هزاران گروه اینترنتی در باب هر موضوعی که فکرش را بکنید وجود دارد. برای مثال این گروه بازیهای ویدئویی فرانسوی را بررسی کنید یا این سایت فیلمهای اسپانیایی. حتی می توانید در گروه های پرسش و پاسخ عمومی شرکت کنید- این Japanese Yahoo Answers است! به سادگی در گوگل نام سرگرمی و گروه مورد نظر خود را به زبان مقصدتان جستجوی کنید تا ببینید چه چیزهایی وجود دارد.

۳- یک رفیق نامه ای پیدا کنید

دوستان نامه ای مزیت های بسیاری برای یادگیری نگارش دارند. یکی از آنها را درسایت هایی مانند مبادله مکالمه که میتوانید در آن بجای نوشتن ایمیل صحبت کردن را تمرین کنید.

دوستان نامه ای غلط هایتان را تصحیح می کنند مانند بومی زبانان فقط از منابع آنلاین استفاده می کنید اما این تعامل بسیار شخصی تر خواهد بود. در (زبان فیلیپینی یا انگلیسی ) Lang-8  نوشته شما توسط اولین شخصی که آنرا بیابد اصلاح می شود. با دوست نامه ای می توانید یک نفر را به مرور زمان بشناسید، آنها با انواع خطاهایی که احتمالاً برایتان رخ میدهد آشنا هستند.