آموزشگاه های مجازی زبان در دنیا

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از مهم ترین آموزشگاه های مجازی زبان در دنیا اشاره می کند که می توانید با سیستم های اناه آشنا شوید و برای مقایسه از آنها استفاده کنید.

آموزشگاه های مجازی زبان در دنیا
آموزشگاه های مجازی زبان در دنیا

لیستی از آموزشگاه های مجازی زبان در دنیا

Mango Languages

حتماً عاشق کار کردن با حرفه­ای­هایی هستید که برای کارشان اشتیاقی واقعی نشان می­دهند. Mango Languages قطعاً در این دپارتمان برجسته است! Mango Languages افراد از زمینه­های مختلف را به کار می گیرد (زبانشناسان، برنامه نویس ها و غیره) که همگی یک چیز را در اشتراک دارند: عشق آنها به یادگیری زبان و درک فرهنگهای جهان.

Net Languages

Net Languages حدود ۱۷ سال قدمت دارد و البته در حوزه ی تمرکز خود به منبعی تخصصی تبدیل شده است. Net Languages دو زبان برای زبان آموزان دارد؛ انگلیسی و اسپانیایی. به هر حال آنها ضمانت این هستند که مشترکین آنها قادر خواهند بود هر کدام از این دو زبان را به خوبی یاد بگیرند. پس هرچه قدر در کمیت کم دارد، از بابت کیفیت جبران می کند.

با دسترسی به صدها محتوای دوره ای متنوع و ویدئوهای آموزشی تعاملی، افراد، مدارس، شرکتها و سازمانهای دولتی در سرتاسر دنیا می­ توانند از Net Languages برای یادگیری با کیفیت زبان استفاده کنند.

Apex Learning Virtual School

Apex Learning Virtual School منحصربفرد است به این معنا که مدرسه ای معتبر و خصوصی برای دبیرستانی ها و کودکان است.

بله این پیشنهادی مخصوص برای دانش­آموزانی مشخص است، اما شاید دقیقاً همان چیزی باشد که دنبالش هستید. اگر به بچه هایتان در منزل درس می دهید، این انتخابی ایده آل است. همچنین گزینه ای عالی است اگر دوست دارید بچه هایتان خارج از دوره های درسی دبیرستان هم ساعات یادگیری زبان داشته باشند یا اگر بسیار مشتاق یادگیری زبانی هستند که خارج از سیستم دبیرستان عرضه می شود.

همچنین دوره های بررسی دم دستی هم وجود دارند که به دانش آموزان دبیرستانی کمک می کنند برای آزمون های بزرگ آماده شوند.

eBerlitz

این شرکت آموزش زبان با سابقه ی موفقیت های بسیار طولانی است. Berlitz غالباً یکی از برترینهای حوزه ی یادگیری زبان قلمداد می شود. تا به امروز دارای تعداد بسیار زیادی زبان آموزان راضی است. جداً همه ی آن راجع به زبان ها هستند. اگر به مدرسه ی زبانی مجازی و تاریخچه ای معروف نیاز دارید پس این باید مناسب خواسته ی تان باشد.