۳ کتاب داستان کودکان برای زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به معرفی و بررسی ۳ کتاب داستان کودکان برای زبان انگلیسی بسیار خوب برای کودکان می نماید. پس تا انتهای این مطلب را با ما باشید.

3 کتاب داستان کودکان برای زبان انگلیسی
3 کتاب داستان کودکان برای زبان انگلیسی

اما ۳ کتاب داستان کودکان برای زبان انگلیسی کدام ها هستند؟

مطالعه راه خیلی خوبی برای تمرین دادن به عضلات مغزی‌تان است. کتاب‌های کدک برای مبتدیان نوشته شده است، پس اگر می‌خواهید مهارت‌های خواندنی خود را بسازید، جای خیلی خوبی برای شروع کردن است- سپس می‌توانید به سراغ کتاب‌های سخت‌تر بروید! نگاهی به فهرست مورد علاقه‌ی ما از یکسری کتاب‌های کودک مورد علاقه‌ی‌‌مان برای یادگیرندگان انگلیسی بیندازید.

۱- ماه شب‌بخیر اثر مارگارت وایز براون

Goodnight Moon by Margaret Wise Brown

سطح دشواری: آسان

کتاب، داستانی جذاب درباره‌ی یک خرگوشی است که به هر چیزی در اتاقش شب بخیر می‌گوید. زبان آن ساده و در عینحال توصیفی است. اغلب جملات تنها شامل ۲ یا ۳ لغت می‌شوند. این کتاب احتمالاً آسان‌ترین در فهرست است. داستان ساختار جمله‌ای یکسان را در خود تکرار می‌کند اما از واژگان مختلف بهره می‌گیرد که حقه‌ی فوق‌العاده‌ای برای تمرین دادن به مغزتان برای درک معنای لغت است.

۲. کرم حشره ی بسیار گرسنه از اریک کارل

The Very Hungry Caterpillar by Eric Carle

سطح دشواری: راحت

این داستان درباره ی یک کرم حشره است که غذای ناسالم زیادی می‌خورد و تصمیم می گیرد قبل از تبدیل شدن به یک پروانه رژیم غذایی سالمی داشته باشد. این کتابی عالی برای یادگیری و فهمیدن لغات انگلیسی کلیدی است، مثل اعداد، روزهای هفته، و انواع غذا. همچنین در کل این کتاب اغلب از تکرار استفاده می شود.

۳. درخت بخشنده از شل سیلور استاین

The Giving Tree by Shel Silverstein

سطح دشواری: متوسط

شل سیلور استاین شاعر معروف آمریکایی و نویسنده ی داستان کودکان است. این احتمالا یکی از معروف ترین داستان های کودکان اوست به دلیل راحتی و در عین حال با معنا بودن داستان. درخت بخشنده درباره ی پسری است که در مراحل مختلف زندگی خود به کمک یک درخت متکی است. زبان داستان ساده و پیغام آن واضح است، و آن را به کتاب خوبی برای مبتدیان تبدیل می‌کند. این کتاب کمی بیش تر از دو کتاب قبلی سخت تر است چون طرح داستان تعریف شده ای دارد، که به پروراندن حس درک معنای شما کمک می کند.