۴ روش آکادمیک برای آموزش زبان در خارج از کشور

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۴ روش آکادمیک برای آموزش زبان در خارج از کشور اشاره می کند که برای یادگیری زبان به صورت کلاسیک می تواند مورد نظر قرار بگیرند.

4 روش آکادمیک برای آموزش زبان در خارج از کشور
4 روش آکادمیک برای آموزش زبان در خارج از کشور

اما ۴ روش آکادمیک برای آموزش زبان در خارج از کشور را با هم ببینیم:

۱- برنامههای دانشگاه
در حالی که این روزها واحدهای زبان قابل دسترس صوتی یا آنلاین وجود دارند، هرگز به طور کامل جایگزین روش سنتی یادگیری در کلاس نخواهند شد. اگر شما در محیط کلاس برتر هستید، به دنبال درخواست برای واحدهای زبانی ارائه شده از دانشگاه کشور خود یا حتی دانشگاهی خارجی باشید. اگر شما در کالج ثبت نام کرده اید، به مرکز بین المللی بروید تا بفهمید که آیا آن‌ها هیچ واحد زبان تابستانی در خارج از کشور دارند یا نه. شما همچنین می‌توانید به طور آنلاین به دنبال دانشگاه‌های خارجی باشید که واحدهای زبانی ارائه می‌کنند و به طور مستقیم از طریق آن‌ها اقدام کنید.

۲مدارس خصوصی
مشابه برنامه‌های دانشگاه، شما روش سنتی معلم/ شاگردی را در مدارس زبان خصوصی هم با کمی تفاوت خواهید یافت. یک حالت این است که به جای اتاق کنفرانس یا اتاقی پر از میز، معنای ‘کلاس’ می تواند این باشد که در بالکنی که منظره‌ی ساحل را دارد، در منطقه‌ای همیشگی و/ یا در حال قدم زنی در بازار، زبان یاد گرفته شود. مدارس خصوصی آزادی کمی بیشتری دارند تا آن‌طور که می‌خواهند آموزش دهند، اما اصول هنوز همان است.

۳- خارج از کشور تحصیل کنید
با تغییر جهت از مدرسه مخصوص زبان در خارج از کشور، شما می توانید در حالی که در خارج از کشور تحصیل می کنید روی یادگیری زبانی جدید تمرکز کنید، حتی اگر فقط واحدهای درسی زبان نمی گیرید. اول، شما باید برای برنامه‌های کشورهایی درخواست دهید که به زبانی متفاوت از زبان کشور خودتان صحبت می کنند. به محض این که شما آنجا بودید، تمام تلاش خود را بکنید تا با شاگردان تمام وقت در تعامل باشید به جای این که فقط با آن‌هایی ارتباط داشته باشید که مانند شما در حال تحصیل در خارج از کشور هستند.

۴- آموزش یک به یک
اگر برنامه های دوستانه، آن‌طور که شما دوست دارید خیلی سازمان‌دهی شده نیستند، اما می‌خواهید آن توجه انفرادی را داشته، پس شاید بخواهید که در آموزش یک به یک شرکت کنید. شما می‌توانید همان طور که دوست پیدا می کنید از روی تابلوهای اعلانات دانشکده‌های شبانه روزی و دانشگاه ها یا به طور آنلاین، به علاوه از طریق شرکت ها و برنامه‌های زبان بین المللی می‌توانید معلمان خصوصی زبان هم پیدا کنید. دانشگاه و مدارس خصوصی مکان‌هایی خوب هستند برای این که شروع کنید به پیدا کردن معلمانی که حاضرند به شما آموزش یک به یک دهند.