۴ وب سایت جالب برای آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۴ وب سایت جالب برای آموزش زبان اشاره می کند که برای شما می تواند بسیار مفید باشد زیرا آموزش رایگان زبان را می توانید به راحتی تجربه کنید.

به ۴ وب سایت جالب برای آموزش زبان توجه کنید:

4 وب سایت جالب برای آموزش زبان
4 وب سایت جالب برای آموزش زبان

۱- Transparent Language
اگر شما به دنبال یک امتحان تخصصی هستید که جامع، چالش برانگیز و رایگان باشد، به دنبال چیز دیگری جز Transparent Language  نباشید!
وبسایت Transparent Language بیشتر برای برنامه‌های یادگیری زبانش شناخته شده است. با این حال، تعدادی منابع رایگان هم برای زبان‌آموزان ارائه می‌کند. یکی از منابع رایگان Transparent Language امتحانات تخصصی‌اش است. این امتحانات در مجموع برای ۱۴ زبان ارائه می‌شوند که شامل انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لاتین، ایرلندی، هلندی، سوئدی، لهستانی، روسی، چینی، ژاپنی و پرتغالی برزیلی است.

۲- Cactus Language
این ممکن است که درد آور به نظر برسد، اما امتحانات تعیین سطح زبان Cactus Language اصلاً دردناک نیستند. Cactus Language  یک شرکت است که دوره‌های زبان را در سراسر جهان ارائه می‌کند، اما این امتحاناتِ رایگان تعیین سطح زبانِ آنلاین چیزی است که هر زبان‌آموزی می‌تواند از آن سود ببرد‌. هر امتحان شامل ۴۰ سؤال است، و شما باید قادر باشید تا در عرض تقریباً ۱۰ دقیقه، تمام امتحان را کامل کنید‌.
اگر شما جوابی را نمی‌دانید، حتی لازم نیست که حدس بزنید. از آن‌جا که امتحان برای انعکاس سطح مهارت شما طراحی شده است، اشکالی ندارد‌ که جواب دهید آن را نمی‌دانید. و در کمترین حالت، شما در آخر امتحان برای عبارت زبان مقصد که «نمی‌دانم» است، معادلی خواهید داشت.

۳- Language Trainers

آیا می‌خواهید مطمئن شوید که مهارت‌های زبان شما در همه جای جهان جدی گرفته شود؟ در حالی که Language Trainers معمولاً روی برگزاری دوره‌های زبان تمرکز می‌کند، امتحانات رایگان هم ارائه می‌کند تا سطح مهارت خود را بسنجید.
امتحانات Language Trainers با استانداردهای شناخته شده‌ی بین المللی همسو است تا به هر کجا که می‌روید مهارت‌های شما واضح باشند.

۴- Sprachcaffe
امکان دارد که تلفظ این اسم برای شما راحت نباشد، اما به این معنا نیست که نمی‌توانید از آن برای ارتقای مهارت‌های خود استفاده کنید!
وبسایت Sprachcaffe که برای شبکه‌ی بین المللی زبان مدارس شناخته شده است، امتحانات تخصصی آنلاین را به طور رایگان ارائه می‌کند‌. برای امتحان دادن، شما باید یک ثبت نام مختصر را در سایت کامل کنید، و بعد از آن آزاد هستید تا سریع در امتحانات شرکت کنید.
وبسایت Sprachcaffe امتحانات را برای هفت زبان ارائه می‌کند که شامل انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، عربی و چینی است.