۴ عامل برای انتخاب آموزشگاه زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۴ عامل برای انتخاب آموزشگاه زبان چینی اشاره می کند که قبل از شروع به هر کلاس و ثبت نام در کلاس زبان چینی بهتر است مد نظر داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

4 عامل برای انتخاب آموزشگاه زبان چینی
4 عامل برای انتخاب آموزشگاه زبان چینی

اما ۴ عامل برای انتخاب آموزشگاه زبان چینی را ببینید:

۱٫هزینه

هزینه ی یادگیری زبان چینی برای اکثر افراد یک نگرانی بزرگ است. برخی مراکز یادگیری زبان بسیار گران قیمت هستند در حالیکه قیمت دیگر مراکز نسبتاً کمتر است. یادگیری زبان جدید یک سرمایه ی ارزشمند است، اما مجبور نیستید تمام پس انداز های خود را برای آن خرج کنید. با این وجود، برخی موقعیت ها مانند یک برنامه ی کاری سخت ممکن است باعث شود هزینه ی بیشتر برای معلم خصوصی صرف شود.

  1. کیفیت یادگیری

بسیاری از مدارس خصوصی برای دانش آموزان چینی در ایراندر دسترس هستند اما اگر بدنبال مرکزی هستید که خدمات با کیفیت را با نرخ کمتری ارائه می دهد ممکن است بخواهید به موسسات تایید شده مراجعه کنید. مراکز اجتماعی ایران همچنین خدمات با کیفیتی در یک نرخ جذب کننده فراهم می کنند. به خاطر داشته باشید که هزینه به کیفیت فراهم شده مربوط نیست و ممکن است دست آخر برای خدمات ضعیف هزینه ی زیادی بپردازید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه به داشتن کلاس های با کیفیت با هزینه مناسب معروف بوده است.

  1. اندازه ی کلاس

یک کلاس بزرک شاید برای بسیاری از افراد جذاب باشد اما توجه فردی از طرف معلم را کاهش می دهد. ممکن است شما بخواهید یک کلاس کوچکتر انتخاب کنید زیرا معلم ها می توانند به همه نزدیک شوند و در ضعف هایتان به شما کمک کنند. با این حال، یک کلاس بزرگتر همچنین ممکن است موقعیتی را برای شما فراهم می کند که دیگر مردم دنیا را ملاقات کنید و فرهنگ های مختلف را بیاموزید. دوستان همکلاسی تمایل بیشتری به برقراری ارتباط دارند و اغلب یادگیری زبان چینی را آسانتر می کنند.

  1. ساعات کلاسی در دسترس

اکثر دانشگاه ها و مراکز انجمنی  کلاسهای روزانه ی ثابتی ارائه می دهند، اما برخی از آنها کلاسهای بعد از ظهر هم دارند. یادگیری زبان چینی در این مکان ها احتمالا برای کسانی که در طول روز کار می کنند چالش برانگیز است. بنابراین لازم است زمانهای دسترسی خود را بسته به برنامه ی کاری خود بشناسید. اکثر آموزشگاه های خصوصی زبان همیشه کلاسهای آخر هفته و عصر ارائه خواهند داد بنابراین شما نباید مشکلی با انتخاب کلاس داشته باشید.