فرصت هایی که آموزش زبان چینی می توانید بدست آورید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یادگیری زبان چینی را دریایی از فرصت ها می داند. اما فرصت هایی که آموزش زبان چینی می توانید بدست آورید را می توانید در زیر به صورت تیتر وار ببنید. زبان چینی یکی از مفید ترین زبان ها در دنیا است.

فرصت هایی که آموزش زبان چینی می توانید بدست آورید؟
فرصت هایی که آموزش زبان چینی می توانید بدست آورید؟

چه فرصت هایی که آموزش زبان چینی می توانید بدست آورید ؟

جمعیت زیاد چین که ۱.۲ میلیارد نفر است ماندارین را به یکی از زبان هایی مبدل کرده است که بیش ترین گویشور را در جهان دارد. به علاوه، به دلیل رشد بی نظیر اقتصاد چین، که حالا دومین اقتصاد بزرگِ جهان بعد از آمریکا است، ملیت های چینیِ بیش تری به طور بین المللی به صنایع مختلفی شامل تولید، IT، ارتباطاتِ راه دور و ساخت و ساز روی می آورند. امروزه زبان چینی در سراسر جهان به طور رایج صحبت می شود. این دستاوردهای اقتصادیِ موثر نشان می دهند که چین منبعی از فرصت ها است، و زبان چینی راه را برای شما هموار می سازد.

تجارت

چینی بیش تر از قبل اهمیت دارد. در طول دهه ی گذشته، اقتصاد چین به طور زیادی رشد داشته است. در حالی که به نظر می رسد اقتصادهای دیگر بعد از بحران های اقتصادی به آرامی به حالت اول برمی گردند، رشد چین از بقیه فاصله می گیرد. همان طور که قبلاً گفته شد، بسیاری از ملیت های چینی در سراسر جهان پراکنده شده اند و در صنایع مختلف، شرکت های چینی چند ملیتی را رهبری می کنند. به عنوان یک سرمایه گذار تجاری، دنبال کردن پول منطقی است و تجارت در چین یا با ملیت های چینی این کار را انجام شده فرض می کند.

فرصت‌های شغلی

یک نفر از هر پنج نفر چینی است. احتمال شنیدن چینی گفتاری در اطرافتان امروزه بیش از هر زمان دیگری است. به علاوه، حتماً لازم نیست در چین زندگی کنید تا بفهمید برخی از همکاران و مشتریان‌تان از چینی به عنوان زبان اول خود استفاده می‌کنند. چینی‌ها مشغول تدارک همه توی شرکت در هر بخشی از دنیا هستند، از IT تا ساخت و ساز، از تولید تا خرده فروشی و غیره. به این ترتیب، روان صحبت کردن به زبان ماندارین می تواند به معنای فرصت شغلی با این شرکت‌های چینی در سنگاپور باشد. زبردستی در زبان ماندارین باعث تقویت رزومه‌ی شما می‌شود و شما را از سایر متقاضیان متمایز می‌کند.

سفر

روان صحبت کردن به زبان ماندارین باعث می‌شود چین و کشورهای همسایه‌اش مانند تایوان، هنگ‌کنگ و ماکائو مقاصد مسافرتی جذاب‌تری به نظر برسند. توانایی برای صحبت به زبان ماندارین به شما اجازه می‌دهد تا مستقلانه از همه جا بازدید کنید.