۴ نکته نادرست از آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش آنلاین تمام زبان های زنده دنیا را برگزار می کند. اما امروز می خواهیم به ۴ نکته نادرست از آموزش آنلاین زبان اشاره کنیم.

4 نکته نادرست از آموزش آنلاین زبان
4 نکته نادرست از آموزش آنلاین زبان

لیستی از ۴ نکته نادرست از آموزش آنلاین زبان

شما سریع‌تر خواهید آموخت

با اینکه ابزارهای یادگیری آنلاین طراحی شده‌اند تا روش‌های تدریس حمایت از زبان آموز را فراهم کنند، راه میان‌بری به مهارت یا راه فرعی هر مرحله‌ی اصلی یادگیری را برای شما دربر نخواهد داشت. پس وقتی شما به تنهایی در حال مطالعه هستید و به خوبی در حال یادگیری تعداد زیادی قانون لغت و گرامر، این به معنای جایگزینی برای محیطی نیست که شما خود را وقف زبان کردید (با گویشوران انگلیسی) تا مهارت‌های گفتاری و شنیداری را تقویت کنید و دقت را افزایش دهید- چون، همان‌طور که جان اچ.ای.ال. دی جانگ وقتی که در این مورد بحث‌ می‌کنیم که چرا یادگیری انگلیسی با موضوعاتی مثل ریاضی و علوم متفاوت است، به ما یادآوری می‌کند، ‘کلید اصلی پیدا کردن موقعیت‌هایی برای تمرین گفتار و شنیدار است’ چون ‘شما با گسترش استفاده کردن، برخلاف فقط ساختنش به آن وسعت می‌بخشید’.

آموزش آنلاین ، یادگیری در کلاس را با اطلاعات زیاد جایگزین می‌کند و به طور فزاینده‌ای ایده‌ی دقیق‌تری از سطح آن‌ها را در اختیار می‌گذارد، همچنین با ذکر ایده‌ای قابل سنجش از این که چه مقدار باید بیاموزند تا به سطح بعدی مهارت برسند، یادگیری در کلاس برای تکمیل یادگیری کلاسی ضروری است. و با وجود مقیاس جهانی انگلیسی که سنجش دقیقی از پیشرفت را فراهم می کند، شاگردان می‌توانند یادگیری خود را شخصی کنند و تصمیم بگیرند که چه‌طور وقت خود را بین یادگیری کلاسی و مطالعه‌ی شخصی تقسیم کنند.

نمی تواند با یادگیری کلاسی ترکیب شود

روش های فراوانی وجود دارند که شاگردان و معلمان می‌توانند از اینترنت در کلاس استفاده کنند. در همان حین، واحدهای درسی آنلاین pearson و اپلیکیشن‌ها اثر مثبت، و قابل سنجشی روی نتایج یادگیری ‌شما دارند.

شما نمی‌توانید در محل کار یاد بگیرید

یادگیری زبان آنلاین به طور ایده‌آل برای محل کار مناسب است. طبق گفته‌ی جان اچ.ای.ای. دی جانگ که، ‘ما باید نیاز استفاده از زبان و موقعیت‌هایی برای تمرین کردن را فراهم کنیم’؛ موقعیت بهتری از محل کار برای ‘فرو رفتن یا شنا کردن’ در زبان وجود ندارد- که برقراری ارتباط کلید اصلی است، و در برابر مقدار بسیار زیادی از لغات تخصصی قرار می‌گیرید- به خصوص وقتی ابزارهایی برای شما فراهم می‌شود که با برنامه‌ی شلوغ کاریتان هماهنگ است.