۵ دلیل برای آموزش آنلاین TEFL

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای مدرسین محترم زبان انگلیسی دوره های TEFL را بسیار مفید می داند. اما ۵ دلیل برای آموزش آنلاین TEFL را با هم بررسی می کنیم که می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

5 دلیل برای آموزش آنلاین TEFL
5 دلیل برای آموزش آنلاین TEFL

پس به ۵ دلیل برای آموزش آنلاین TEFL می پردازیم:

  1. دانش

کشورهای مخصوصی هستند که بیشتر تدریس زبان انگلیسی را بر مبنای درس‌های مکالمه می‌گذارند، اما اکثر شغل‌های TEFL به همان اندازه که روی مکالمه تأکید دارند روی گرامر هم تأکید می‌کنند. داشتن دانش کاری خوب از جزئیات گرامر انگلیسی موقعی که بحث برنامه‌ریزی درسی می‌شود، خیلی به شما کمک خواهد کرد- اگر مجبور باشید قبل از اینکه درس خواندن خود را برنامه‌ریزی کنید، گرامر را بازبینی کنید، ساعت‌ها به آمادگی خود اضافه کرده‌اید!

۲- اعتماد به نفس

پیش از اینکه قدم در کلاس بگذارید، حصول اطمینان از اینکه گرامر انگلیسی شما در حد استاندارد است، به شما اعتماد به نفسی برای کنار آمدن با پرسش‌های گرامری مشکل‌سازی را می‌دهد که دانش‌آموزان (مخصوصاً در کلاس‌های سطح بالا) ممکن است از شما بپرسند. شما می‌توانید از آن سکوت‌های خجالت‌آور و هرگونه اضطراب نالازم اجتناب کنید. دانش‌آموزان مشتاق شما را درباره‌ی تفاوت‌ها بین گذشته‌ی ساده و حال ساده امتحان می‌کنند!

  1. اعتبار

موسسه زبان ایران آکسفورد با همکاری اساتید معتبر ، تربیت کننده‌ی معلمان بسیاری بوده است. این افراد در زمینه آموزش زبان شخصیت های فوق‌العاده اثرگذاری هستند. پس می توانید با اعتبار بسیار بالا مدرکی منحصر به فر داشته باشید.

۴- قابلیت استخدام

گذراندن دوره‌های TEFL همانند دوره‌های آماده‌سازی CELTA یا Trinity CertTESOL یا پیش از هر دوره‌ی TEFL دیگر در رزومه‌ی شما تأثیرگذار به چشم خواهد آمد و نشان خواهد داد که هم مشتاق و هم بادانش هستید.

۵- ارزش پول

این دوره ها با هزینه ای بسیار منصفانه برگزار می شوند و مطمئنا در پایان دوره شما حس خواهید کرد که هزینه شما ارزشش را داشته است.