شش شغل برتر برای شما اگر دو زبانه هستید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به شش شغل برتر برای شما اگر دو زبانه هستید اشاره می کند. این مشاغل برای کسانی که حدداقل یک زبان خارجی می دانند بسیار مناسب خواهد بود.

شش شغل برتر برای شما اگر دو زبانه هستید
شش شغل برتر برای شما اگر دو زبانه هستید

لیستی از شش شغل برتر برای شما اگر دو زبانه هستید

اگر شما دو زبانه هستید یا یادگرفتن زبانی جدید را برای تقویت شغل خود در نظر گرفته اید، در این جا نگاهی اجمالی می اندازیم به تعدادی از شغل های برتر برای دو زبانه ها به همراه حقوق متوسط سالانه ی هر کدام:

کارمند اجتماعی (۴۲۰۰۰ $ آمریکا)

یک کارگر اجتماعی در جزئیات شخصی زندگی مشتری دخیل است. اگر او بتواند به زبان خانواده یا شخصی که با او در ارتباط است صحبت کند، این نسبت به بقیه ی شرکت کنندگان به آن ها برتری می دهد. این مسیر شغلی برای هر شخصی است که مهربان و در خدمت به دیگران متعهد باشد.

مترجم (۴۲۰۰۰ $ آمریکا)

طبق دفتر آمار کارگری نیاز به مفسران و مترجمان بسیار سریع تر از حد متوسط در حال رشد است. آن ها انتظار دارند که تا سال ۲۰۲۰ نیاز به مترجم تا ۴۲% افزایش یابد. اگر هدف شما حرفه ای شدن در زبان است پس مترجمی شغل شماست.

متخصص منابع انسانی (۵۲۰۰۰ $ آمریکا)

متخصصان منابع انسانی مسئول پیدا کردن، استخدام و آموزش کارمندان هستند. توانایی در صحبت به چند زبان در طی مصاحبه  و فرایندهای آموزشی، به خصوص برای شرکت هایی  که برای تولید یا کار یدی کارگر استخدام می کنند، سرمایه به حساب می آید.

معلم (۵۲۰۰۰ $ آمریکا)

با وجود مهاجرت دائم به آمریکا، یک فرد تحصیل کرده ی دو زبانه یک گام از بقیه ی شرکت کنندگان جلو است. به علاوه، مدارس بیش تری به بچه های جوان تر زبان های خارجی تدریس می کنند و این باعث می سود تا نیاز به معلمان زبان در همه ی سطوح تحصیلی افزایش یابد.

متخصص مهاجرت ( ۶۰۰۰۰ $ آمریکا)

یک متخصص مهاجرت در بیش تر جنبه های وارد شدن به ایالات متحده به شکل قانونی به شهروندان خارجی کمک می کند. یک شرکت کننده ی ایده آل به چند زبان صحبت خواهد کرد و می تواند گروه های افراد ویژه ای را در کار مهاجرت راهنمایی کند.

مهماندار هواپیما ( ۶۵۰۰۰ $ آمریکا)

در حالی که  این ممکن است برای شرکت کنندگان دو زبانه، صنعتی عجیب به نظر بیاید، مهمانداران هواپیما بیش از همیشه نیاز به برقراری ارتباط با گویشوران سطح پایین انگلیسی هم در پروازهای داخلی و هم پروازهای خارجی دارند.