شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸ که برای زبان آموزان بسیار مفید خواهند بود اشاره می کند. پس برای خرید بهترین دیکشنری زبان ایتالیایی خود را آماده کنید.

شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸
شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸

به شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸ توجه کنید:

۱- دیکشنری ایتالیایی-انگلیسی Berlitz

دیکشنری های دوزبانه ی جیبی برای مسافران شامل لیست گسترده ی ۲۵۰۰۰ لغتی (۱۲۵۰۰ تا در هر زبان) است. در هر زبان مدخل های جدید وجود دارد، از لغات مربوط به کامپیوتر مانند حافظه ی دسترسیِ چندکاره و تصادفی گرفته تا لغات مربوط به محیط زیست مانند سم ها و لایه ی اوزون، و یک فهرست خوانِ گسترده که شامل لغات و غذاهای جدید است تا به مسافران موقع سفارش در رستوران ها کمک شود.

۲- دیکشنری ۱۰۰۰ ضرب المثل ایتالیایی

مجموعه ای از ۱۰۰۰ تا از پرکاربردترین و قابل فهم ترین ضرب المثل های ایتالیایی برای خوانندگان وسیعی طراحی شده است که از شاگردانِ هر دو زبان و فرهنگ تشکیل شده است، از دبیرستان تا فارغ التحصیلی، به علاوه ی معلمان، مسافران و زبان شناسان.

۳- دیکشنری آشپزی ایتالیایی

تقریباً ۶۰۰۰ مدخل دارد که از غذاها و ترکیبات ایتالیایی گرفته تا تکنیک های آشپزی و لغات مربوط به نوشیدنی ها متغیر است. مدخل ها از یک یا دو لغت تا نهایت یک پاراگراف متغیر هستند. ارجاع متقابلِ عالی و فهرست راهنمای انگلیسی- ایتالیایی کاربران را به سمت مدخل درست راهنمایی می کند.

۴- دیکشنری غذا و نوشیدنی ایتالیایی

راهنمای جامع با کاربردی آسان مخصوصِ غذاهای ایتالیایی، نوشیدنی های ایتالیایی، دسرها، غذاهای اشتها آور، نان، سس ها، و بیش از ۲۰۰ نوع پاستا است، و غذای معتبر ایتالیایی را از خوراک ایتالیایی-آمریکایی تمیز می دهد. شامل ۲۳۰۰ تعریف و ۵۰ دستور پخت کلاسیک است.

۵- دیکشنری اصطلاحات عامیانه و محاوره ای ایتالیایی

زبان ایتالیایی را با عبارات و لغاتی مهیج سازید که در دیکشنری های استاندارد ایتالیایی-انگلیسی پیدا نخواهید کرد! تقریباً ۴۵۰۰ لغت و اصطلاح عامیانه و محاوره ای ایتالیایی به همراه اطلاعات گرامری، تعریفی به زبان انگلیسی، یک جمله یا عبارت به زبان ایتالیایی به منظور نشان دادن کاربرد، و ترجمه ی انگلیسیِ مثال ارائه شده است. برای سطح متوسط به بالا است.

۶- دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی و انگلیسی به ایتالیایی Garzanti

به دلیلی موجه Il Grande نامیده می شود: ۲۷۰۶ صفحه به همراه ۳۵۰۰۰۰ مدخل؛ ۲۲۰۰ فعل مرکب؛ ۵۸۰۰۰ لغت علمی، فنی، اقتصادی، و حقوقی؛ ۱۵۰۰ واژه ی جدید؛ ۴۵۰۰ لغت و عبارت آمریکایی؛ ۲۰۰۰ نقل قول نویسنده؛ ۲۶۰۰ اختصار و سر واژه؛ و ۷۰ جدول رنگی و سیاه و سفید. سی دی رام شامل مقدار قابل مقایسه ای از داده ها است.