یادگیری زبان انگلیسی

آموزش زبان
آموزش زبان

موسسه زبان ایران آکسفورد همواره تلاش کرده بهترین گزینه ها را برای آموزش زبان انگلیسی مطرح کند. در این مقاله سعی می کنیم به هفت نکته بسیار مهم اشاره کنیم که موسسه زبان انگلیسی ایران آکسفورد به  تمامی زبان آموزان پیشنهاد می کند .

بسیاری  از زبان اموزان فکر می کنند برای یادگیری زبان انگلیسی باید در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کرد و یا یک دوست انگلیسی زبان داشت و یا یک شبانه روز کامل در یک کتاب گرامر غوطه ور شد در صورتی که با رعایت نکات زیر می توان بهترین نتیجه را گرفت:

  • راحت باشید و از صحبت کردن لذت ببرید:

وقتی انگلیسی صحبت می کنید در مورد اشتباهات خود نگران نباشید. همیشه در صحبت کردن انگلیسی اشتباهاتی اتفاق می افتد اما مسدله مهم این است که اشتباهاتتان را بشناسید و آنها را بر طرف کنید. بچه تا زمین نخورند راه رفتن یاد نمی گیرند.

  • یاد بگیرید چگونه یاد می گیرید:

تحقیقات اخیر نشان داده که بسیاری از ماه روش مورد علاقه ای برای یادگیری زبان داریم.  برخی از با دیدن یاد می گیریم پس بهتر است از تصاویر و فیلم ها برای یادگیری با حافظه دیداری کمک بگیریم. اگر شما یک حافظه شنیداری قوی دارید سعی کنید به آهنگ ها و فیلم هایی که به زبان انگلیسی است بسیار گوش دهید. اگر بیشتر دوست دارید تحلیل کنید سعی کنید به کتاب های گرامر زبان انگلیسی مراجعه کنید. یک زبان آموز خوب سعی می کند تمامی این موارد را به کار ببرد.

  • از تکنیک های تقویت حافظه بهره ببرید:

کتاب ها و تکنیک های زیادی برای افزایش حافظه وجود دارد سعی کنید از انها بهره ببرید.

  • خودتان را در زبان انگلیسی غرق کنید:

از هر فرصتی برای خواند ، نوشتن و گوش دادن به زبان انگلیسی بهره ببرید. آموزش زبان انگلیسی باید اولویت شما باشد. تکرار کنید. تدریس زبان  انگلیسی و یادگیری زبان همانند بسیاری از مهارت های دیگر نیاز به تکرار زیاد دارد.

  • در ارتباط باشید:

آموزش انلاین زبان انگلیسی توسط اینترنت افق های جدیدی را پیش روی تمامی زبان آموزان قرار داده است. سعی کنید یک دوست انگلیسی زبان پیدا کنید. با این کار صحبت کردن شما که یکی از مهارت های فوق العاده زبان انگلیسی است می تواند بهبود پیدا کند.

  • واژگان زبان انگلیسی را سیستماتیک یاد بگیرید:

کلمات زبان انگلیسی را به گروه های مختلف تقسیم کنید. این گرو ها می توانند از نظر گرامر زبان انگلیسی تقسیم شده باشند مثل : فعل ،فاعل ، مفعول و … و یا از نظر معنایی در یک گروه قرار بگیرند مثل: غذاها ، مشاغل ، طبیعت و …

  • و در نهایت انگیزه داشته باشید ، کار امروز را به فردا نیندازید:

سعی کنید به هدفتان متمرکز شوید. با یادگیری زبان انگلیسی فرصت های شغلی ، اقتصادی و… برایتان ایجاد می شود. سعی کنید سختی اندک مسیر آموزش زبان انگلیسی شما را از آینده درخشانتان دور نکند.