تدریس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس های خصوصی زبان انگلیسی

 مؤسسه ایران آکسفورد، علاوه بر برگزاری کلاس‌های حضوری آموزش زبان، دارای کادر خبره و باتجربه برای ارائه کلاس‌های خصوصی به صورت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه، ارسال استاد به منزل و تدریس آنلاین می‌باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که نیاز به پیشرفت سریع دارند و یا از نظر زمانی محدودیت هایی دارند که نمی توانند در کلاس های گروهی زبان انگلیسی شرکت نمایند. اما بهتر است برای داشتن یک معلم خصوصی نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید از کلاس های خود بهترین نتیجه را بگیرید. مطالعات نشان می‌دهند که حتی تسلط کم بر یک زبان خارجی، واژگان و مهارت‌های نوشتاری را بهبود می‌بخشد، خلاقیت شما را بالا می‌برد و حافظه را تقویت می‌کند. صرف‌نظر از اینکه انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی یا هر زبان دیگری را یاد بگیرید، کشف یک زبان جدید درک فرهنگی و توانایی کاوش و آشنا شدن با جهانی جدید را به روی شما باز می‌کند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس خصوصی یا کلاس گروهی; کدام بهتر است؟

بیایید در ابتدا ببینیم کلاس های خصوصی چه مزایایی دارد:

 • در ابتدا فکر کنید چرا می خواهید کلاس خصوصی زبان انگلیسی داشته باشید: هدفتان را از ابتدا مشخص نمایید و به استاد خود بگویید تا بتوانید بیشترین نتیجه را از کلاس ها بگیرید. اهدافی همانند مکالمه زبان انگلیسی ، دوره های آزمون های زبان انگلیسی ، انگلیسی برای اهداف ویژه و یا …
 • سعی کنید استادی را برگزینید که از نظر سابقه و مدارک مورد نیاز بتواند به شما کمک کند. اساتید با تجربه های متفاوت کاری مثلا در حوزه تجارت می تواند برای برخی افراد مناسب تر باشند.
 • مسلما کلاس های خصوصی زبان انگلیسی از کلاس های گروهی هزینه بیشتری دارند اما سعی کنید هزینه مناسب را برای این کار اختصاص دهید. همیشه هزینه بیشتر به معنای کلاس بهتر نیست اما هزینه های خیلی پایین می تواند نشان از کیفیت پایین باشد. سعی کنید قیمت های مناسب و کیفیت عالی را بیابید.
 • موسسات معمولا مکان های خوبی برای ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی هستند. اشخاصی که به صورت انفرادی کار می کنند می توانند مشکلات زیادی داشته باشند که شما باید از ریسک زمان ، هزینه و… در این باره بپرهیزید.
 • تدریس خصوصی زبان انگلیسی نیاز به انرژی زیادی دارد سعی کنید استاد شما و خودتان سر کلاس ها با انرژی باشید.

برای شروع هر کلاسی اولین قدم فهمیدن سطحتان در زبان انگلیسی است. برای این کار می توانید به راحتی و در ۱۰ دقیقه در تعیین سطح زبان انگلیسی شرکت کنید و سطحتان را بشناسید.

لطف پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، راه‌های ارتباطی متحول شده است و به راحتی می‌توان با افراد مختلف از هر جای کره زمین به راحتی ارتباط برقرار کرد. همچنین، حمل و نقل به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است و اکنون مردم به آسانی و در عرض چند ساعت می‌توانند بین کشورها و حتی قاره ها پرواز کنند.

 همه این‌ها به این معنی است که توانایی صحبت کردن و مهارت داشتن در یک یا چند زبان خارجی اکنون بیش از هر زمان دیگری دارای اهمیت است.

اگر به دنبال یادگیری یک زبان جدید باشید، احتمالا برای شما هم سؤال پیش آمده باشد که بهترین راه برای یادگیری زبان چیست؟ تدریس خصوصی چیست و با کلاس‌های عمومی چه تفاوتی دارد؟ و…..

راه‌های فراوان و متفاوتی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد که امروز در ایران اکسفورد می‌خواهیم در مورد تدریس خصوصی و آنلاین زبان و مزایای آن‌ها شما صحبت کنیم تا بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید و یادگیری زبان را زودتر آغاز کنید.پ

کلاس خصوصی انتخاب کنید اگر:

 • کسانی که محیط درسی آرام و خلوت را ترجیح می‌دهند و در این محیط بازدهی بهتری نسبت به کلاس درسی شلوغ و پرجمیعت دارند.
 • افرادی که قصد مهاجرت، مسافرت و… را دارند و نیاز دارند که زبان را سریع‌تر و در مدت زمان کوتاه‌تری یاد بگیرند.
 • افرادی که قصد دارند به زمینه یا بخش معینی از زبان مسلط شوند. مثلاً گرامر، مکالمه و….
 • افراد خجالتی که توانایی مشارکت و فعالیت در کلاس‌های عمومی و جرأت سؤال پرسیدن ندارند.
 • افراد شاغل یا دارای برنامه زمانی فشرده که نیاز دارند کلاس‌ها را برحسب اوقات فراغت خود تنظیم کنند.
 • افراد دارای شرایط خاص که توانایی خارج شدن از منزل را ندارند.

مزایای تدریس خصوصی در منزل

۱٫ تمام توجه‌ها به سمت شما است!

معمولاً کلاس‌های شلوغ برای برخی زبان آموزان طاقت فرسا است. به دلیل زمان محدود، زبان آموزان توجه و کمک کافی دریافت نمی‌کنند و ممکن است در سوال پرسیدن یا شرکت در کلاس تردید داشته باشند.

یکی از مزایای تدریس خصوصی، آموزش انفرادی است. افراد می‌توانند سؤال بپرسند، بازخورد دریافت کنند و اشکالات خود را رفع کنند. در کلاس‌های خصوصی ایران اکسفورد، تمام توجه‌ها به سمت شما است، بنابراین معلم زبان می‌تواند نقاط قوت و ضعف شما  را ارزیابی کند و از آن‌ها برای ایجاد یک برنامه درسی که به طور خاص به نیازها و اشکالات شما را پاسخ می‌دهد، استفاده کند. به همین دلیل، در به اشتراک گذاشتن اشکالات خود، درخواست کمک و تمرین مهارت‌های جدید در یک محیط انفرادی احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

مطالعات نشان داده‌اند که کاهش اندازه کلاس‌ها می‌تواند تأثیر زیادی بر یادگیری دانش‌آموزان داشته باشد.

۲٫ توانایی تمرکز و یادگیری برای یک هدف خاص

 ممکن است در حال برنامه ریزی برای کار در خارج از کشور، مهاجرت یا شرکت در آزمون‌هایی مانند IELTS، GRE و…. باشید. با کمک و مشاوره اساتید باتجربه ایران اکسفورد، می‌توانید دروس خصوصی خود را برای رسیدن به هر هدفی که زبان را برای آن یاد می‌گیرید پیش ببرید.

برای دیدن شرایط کلاس های آموزش آیلتس لمس کنید.

۳٫ مهارت های مکالمه خود را بهبود بخشید

یادگیری مکالمه به زبان خارجی اغلب مستلزم صحبت بداهه با یک فرد یا گروه می‌باشد. صحبت کردن برای زبان آموزان خجالتی یا درونگرا می‌تواند سخت باشد، بنابراین این افراد اغلب در کلاس‌های شلوغ پشت بقیه قایم می‌شوند و فرصت پیشرفت در مکالمه را از خود می‌گیرند.

 مدرس‌های مؤسسه ما خوب می‌دانند که تقویت مهارت‌های گفتاری نیاز به تمرین در محیطی راحت و کم فشار دارد. بنابراین با ایجاد اعتماد به نفس، زبان آموزان جوان را ترغیب می‌کنند بر این ترس و خجالت غلبه کنند.

همچنین یک معلم زبان ماهر می ‌تواند جلسات speking را با موضوعات مورد علاقه زبان آموز تنظیم کند، که انگیزه او را بالا نگه دارد و به ایجاد ارتباط بین آموخته‌های کلاس درس و زندگی روزمره کمک می‌کند.

۴٫ احساس راحتی بیشتری داشته باشید

 تدریس خصوصی فضای امنی را برای یادگیری دانش آموزان فراهم می‌کند. در یک محیط مناسب، به مرور افراد یاد می‌گیرند که به اشتباهات اجتناب ناپذیر خود بخندند یا زمانی که کلمه درست را نمی‌دانند اعتماد به نفس لازم برای بداهه گویی یا «حرف زدن» را به دست می‌آورند.

کلاس خصوصی یک محیط یادگیری کم استرس و بدون قضاوت را برای زبان آموزان فراهم می‌کند. 

۵٫ سرمایه گذاری برای آینده

 تدریس خصوصی زبان مزایای ماندگاری برای زبان آموزان دارد. یادگیری روش‌های مطالعه بهتر، بهبود حافظه و حفظ تکنیک‌ها ، بهبود مهارت‌های چهارگانه (writing-listening-speaking-reading) و افزایش اعتماد به نفس برای صحبت کردن در جمع تنها گوشه‌ای از فواید یادگیری زبان در کلاس خصوصی است.

۶٫ زمان جلسات کاملاً به شما بستگی دارد!

 صرف نظر از اینکه برنامه روزانه شما چقدر شلوغ است، همیشه می‌توانید زمان کمی برای یادگیری یک زبان جدید اختصاص دهید. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک زمان مناسب برای برگزاری کلاس‌های خود معین کنید و مشاوران ما، اساتید مناسبی که برنامه‌ریزی‌شان مطابق با برنامه‌ شما باشد را پیدا می‌کنند تا از بین آن‌ها انتخاب کنید و به این ترتیب دیگر استرس غیبت در کلاس و عقب ماندن از درس‌ها را نخواهید داشت، زیرا زمان کاملاً در دست شماست.

۷٫ انتخاب استاد مناسب

 برخلاف کلاس درس عمومی که انتخاب مدرس در آن به عهده شما نیست و مجبورهستید با استادی که برای شما انتخاب می‌شود ادامه دهید، تدریس خصوصی زبان انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که با دقت بررسی کنید و انتخاب کنید که کدام معلم برای شما مناسب است!


کلاس آنلاین خصوصی زبان انگلیسی

تدریس زبان به صورت آنلاین تمام مزیت‌های تدریس خصوصی در خانه را دارد و علاوه بر این یک سری مزیت دیگر دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

حذف زمان و هزینه حمل و نقل برای هر دو طرف

 رفت و آمد به خصوص در ساعت‌های شلوغ روز، خیلی زمان‌بر و طاقت‌فرساست و البته هزینه‌های اضافی در بر دارد. با انتخاب تدریس آنلاین می‌توانید در زمان و هزینه‌های حمل و نقل  صرفه‌جویی کنید. در نتیجه، این روش برای محیط زیست نیز سازگارتر و مفیدتر است، به خصوص اگر از خودرو‌ شخصی استفاده می‌کنید.

۲٫ به راحتی قابل دسترسی است

 آموزش آنلاین فقط به یک رایانه یا موبایل و اتصال Wi-Fi خوب نیاز دارد که امروزه به آسانی در دسترس هستند و آنلاین شدن و متصل شدن به دیگران از هر زمان دیگری آسان‌تر شده است.

۳٫ ضبط جلسه

 در تدریس خصوصی به صورت آنلاین می‌توانید درس را به صورت PDFمرتب ذخیره کنید یا حتی جلسه درس را ضبط کنید و بعدها مجدداً درس را مرور کنید. برای مثال، هرگونه لینک و مطلبی که از طریق چت اسکایپ ارسال می‌شود، در تاریخچه چت ذخیره می‌شود و در هر زمان دیگری در دسترس است.

۴٫ حذف محدودیت‌های جغرافیایی

 معلمان و زبان آموزان می‌توانند یکدیگر را از هر نقطه از جهان پیدا کنند. این بدان معناست که زبان‌آموز می‌تواند متناسب با نیازهای خود و بدون در نظر گرفتن منطقه جغرافیایی که در آن زندگی می‌کند، بهترین استاد را برای یادگیری زبان انتخاب کند.

۵٫ حذف محدودیت زمانی

در تدریس آنلاین می‌توان در هر ساعتی از شبانه روز (مثلاً در اواخر شب) به یادگیری زبان جدید پرداخت! فقط کافی است که با مدرس خود هماهنگی کنید و آموزش را شروع کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک رایانه،گوشی یا تبلت و اتصال به اینترنت است. این مزیت، برای افراد شاغل بسیار مناسب است.

۶٫ یادگیری زبان حتی هنگام سفر

ممکن است در حین یادگیری زبان یک سفر کاری مهم برای شما پیش بیاید یا اینکه بخواهید به یک سفر تفریحی بروید. در این شرایط لازم نیست نگران تعطیل شدن جلسات آموزشی خود شوید زیرا می‌توانید استاد را با خود به سفر ببرید و در کنار تفریح و انجام کارهای ضروری، کلاس‌های آموزشی خود را جلو ببرید.

۷٫ محیط آموزشی خصوصی، بدون دردسرهای ملاقات حضوری

وارد شدن یک فرد غریبه به منزل شخصی و حریم خصوصی برای برخی افراد ناخوشایند است و باعث نگرانی آن‌ها می‌شود یا گاهی شرایط در منزل برای حضور استاد و آموزش مناسب نیست. بنابراین در این شرایط بهترین راه‌حل همان تدریس آنلاین می‌باشد.

۸٫ عدم خطر ابتلا/انتقال بیماری‌ها

در سال‌های اخیر، با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا، تدریس خصوصی زبان انگلیسی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته و اهمیت آن چند برابر شده است. با انتخاب کلاس‌های آنلاین ایران آکسفورد، دیگر نیازی نیست نگران انتقال بیماری باشید و با خیال راحت می‌توانید سر کلاس‌های آموزشی خود حاضر شوید.


مواردی که هنگام گرفتن مدرس خصوصی باید در نظر بگیرید

-توانایی‌ها و مهارات‌های مدرس: باید فردی را انتخاب کنید که تجربه و سوابق مناسبی در زمینه مورد نظر شما داشته باشد. مثلاً اگر قصد دارید مهارت مکالمه خود را بهبود دهید، باید فردی را انتخاب کنید که به این زمینه مسلط باشد و کسی که مثلاً در مهارت نوشتن  تخصص دارد نمی‌تواند شما را به سطح مطلوبی برساند.

سطح و بار علمی مدرس

فردی را انتخاب کنید که از لحاظ دانش و مهارت، حداقل یه مرحله از شما بالاتر باشد. به فرض مثال اگر مبتدی هستید، استاد شما باید به سطح متوسط یا پیشرفته نیز مسلط باشد. از این لحاظ ایران اکسفورد کاملاً سطح بالای اساتید و مدرسان خود را تضمین می‌کند.

جدول زمانی

فردی را انتخاب کنید که جدول زمانی مشابه با شما داشته باشد تا در زمان کلاس‌ها اختلال ایجاد نشود.

مکان سکونت

فردی را انتخاب کنید که در جایی در نزدیکی منزل شما ساکن باشد تا در رفت و آمد دچار مشکل نشود و هزینه‌های اضافی برای شما و آن فرد ایجاد نشود.

-هزینه و دستمزد

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که از همان ابتدا باید درمورد آن به توافق برسید، هزینه تدریس است. فردی را انتخاب کنید که مزد درخواستی او با بودجه شما متناسب باشد. ما اینجا هستیم تا با توجه به بودجه و نیاز‌های شما مناسب‌ترین مدرس زبان را پیشنهاد کنیم.

برای دیدن هزینه کلاس های خصوصی زبان انگلیسی سال ۱۴۰۰ لمس کنید

با توجه به مواردی که در این مقاله به آن‌ها پرداختیم، تدریس خصوصی در خانه و تدریس آنلاین بهترین روش برای یادگیری هر زبان جدید است، اما با این وجود هر کسی با توجه به شرایط و شناختی که از خود دارد، بهتر می‌تواند تصمیم بگیرد که چه راهی را برای یادگیری زبان انتخاب کند.

شما می‌توانید برحسب زمان و نیاز خود، محتوا و ساعت‌های برگزاری کلاس را انتخاب کنید.همچنین در پایان دوره، مدرک معتبر و بین المللی به شما اعطا خواهد شد.

یکی دیگر از مزیت‌های یادگیری زبان در ایران اکسفورد، سطح علمی بالای اساتید است که باعث می‌شود کیفیت آموزش کاملاً تضمینی باشد! بنابراین با خیال راحت می‌توانید این مأموریت را به ما بسپارید.

ما همیشه آماده‌ایم تا امکانات و شرایط مناسب برای یادگیری زبان را برای شما فراهم کنیم و به شما کمک کنیم مدرس ایده‌آل خود را برای آموزش زبان پیدا کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های فوق فشرده در تدریس زبان انگلیسی برای زبان آموزان دارد و با هزینه و زمان بسیار مناسب زبان آموزان را به اهداف خود می رساند. موسسه ایران آکسفورد حتی دوره های آموزشی آیلتس و تافل را نیز با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و در صورت عدم موفقیت زبان آموز وجه را به زبان اموز عودت می دهد. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

سوالات متدوال

تدریس خصوصی بهتر است یا گروهی؟

کلاس های گروهی برای کسسانی که چندان عجله ندارند مناسب تر است اما اگر محدودت زمانی و یا مکانی برای زبان آموز وجود داشته باشد تدریس خصوصی گزینه بهتری است.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی چقدر است؟

تدریس خصوصی زبان انگلیسی بسته به شرایط مختلف دارای هزینه های متفاوت است. برای دیدن لیست هزینه ها به همین مطلب مراجعه کنید.