یک راز آسان برای Fluency در زبان خارجی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یک راز آسان برای Fluency در زبان خارجی را برای شما فاش می کند. شما اگر این کار را انجام دهید می توانید به راحتی و روان یک زبان خارجی را صحبت کنید. پس با ما همراه باشید.

یک راز آسان برای Fluency در زبان خارجی
یک راز آسان برای Fluency در زبان خارجی

به یک راز آسان برای Fluency در زبان خارجی توجه کنید:

اکثر ما در مورد یادگیری یک زبان جدید صبور هستیم. ما می خواهیم زبان دومی یاد بگیریم یا در حال آموختن آن می باشیم. با وجود اینکه بیشتر تمایل داریم یک زبان خارجی بیاموزیم، اجازه دهید به شما بگویم که  این کار فقط زمانی که شما در یک زبان تسلط پیدا می کنید مانند زمانی که ماندارین می آموزید با ارزش است.

با اینحال به آسانی انجام نمی شود. سخت ترین چیز در مورد یادگیری یک زبان جدید، قراردادی بودن آن است. به بیان ساده، هر زبانی منطق خود را داراست و بنابراین برای یادگیری زبان دوم لازم است آزمون و خطا انجام دهید.

اما اجازه دهید به شما میانبری برای یادگیری یک زبان خارجی بگویم. این به معنای آن است که شما می توانید از اشتباهاتتان حتی قبل از انجام دادنشان بیاموزید. چقدر جالب است، اینطور نیست؟ راهنمای پنهان، کدامیک در تسلط یافتن بر یک زبان جدید بسیار مفید است، شما باید بجای حفظ کردن کلمات خارج از متن و بصورت مجزا جملات نمونه را بیاموزید. این تمرین جمله کاوی نامیده می شود.

جمله کاوی را تمرین کنید

حالا، شما خواهید بپرسید که جمله کاوی واقعاً چیست. شما می توانید جمله کاوی را در گوگل جستجو کنید و اجتماعات وسیعی از جمله کاوها را بیابید، که درباره ی این تمرین گفتگو می کنند. اجازه دهید تا من به شما بگویم که جمله کاوی یعنی یادگیری یک زبان دوم از طریق دوره کردن، ذخیره کردن، و جمع آوری جملات. شما به روش سنتی لغات زیادی را به طور مستقل به یاد می سپارید.

جمله کاوی چه طور می تواند مفید باشد؟

حالا، شما گیج می شوید که چه طور می توانید جمله کاوی را تمرین کنید و این چه طور می تواند کمک کننده یا مفید باشد. دلایل متنوعی هستند که شما از طریق آن ها می توانید از جمله کاوی استفاده کنید و از این تکنیک سود ببرید. به تعدادی از مزایای جمله کاوی توجه کنید.

  • جمله کاوی به شما کمک می کند تا با مطالبی که از قبل می دانید لینک های ذهنی بسازید.