قوانین آموزش زبان جدید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معتقد است در هر آموزشی نیاز به قوانین می باشد و یادگیری زبان هم از این قاعده مستثنی نیست. اما قوانین آموزش زبان جدید برای زبان اموزان تازه کار می تواند بسیار مفید باشد. پس این چند قانون را رعایت کنید.

قوانین آموزش زبان جدید
قوانین آموزش زبان جدید

اما قوانین آموزش زبان جدید را ببینید:

یادگیری یک زبان جدید به طور مسلم کار راحتی نیست، به خصوص، اگر شما یک شخص بزرگسال باشید که به یاد داشتن لغات جدید برایتان سخت باشد، چون بدون حفظ کردن، یادگیری یک زبان جدید برای شما غیر ممکن خواهد بود. برای مثال یادگیری زبان چینی را در نظر بگیرید. اگر شما هیچ تلاشی برای به یاد داشتن سمبل ها و لغات جدید چینی نکنید یادگیری چینی مطمئناً برایتان سخت خواهد بود.

عادات قبلی و تکرار اشتباهات مشابه را انجام ندهید

شرط لازم برای یادگیری زبانی دیگر این است که از تکرار اشتباهات رایج اجتناب کنید. شما می توانید تا جایی که امکان دارد با تمرین اسپیکینگ در زبان جدید به آن دست یابید. به این دلیل اگر شما می خواهید زبان چینی را بیاموزید، باید تا جایی که می توانید تمرین کنید، آن لغات و عبارات چینی را تلفظ کنید تا آن لغات و عبارات برایتان راحت شوند. تمرین کردن مسلماً باعث عالی شدن همه چیز می شود.

لغات جدید را حفظ کنید

هیچ راهی وجود ندارد که شما بتوانید در زبان دیگری بدون گسترش دایره ی لغات خود در آن زبان مسلط شوید. تا جایی که می توانید یاد بگیرید و حفظ کنید. با لغات ساده شروع کنید، و سپس به طرف لغات و عبارات اصطلاحی پیچیده تر بروید.

اشتباه کنید و به جلو پیش روی کنید

هیچ کس عالی نیست، اما مطمئناً شما در طلب این هستید تا مهارت های خود را به سطح عالی برسانید. اگر شما از اشتباه کردن در آن زبان می هراسید هرگز نمی توانید واقعاً در زبانی جدید تسلط یابید. با این حال، هر وقت شما مرتکب اشتباهی می شوید، مطمئن باشید که اصلاحات وجود دارد، و این که شما یک متخصص در آن زبان را در کنار خود دارید تا اشتباهاتتان را تحصیح کند.

در آخر، هر زبان پیچیدگی های اصطلاحی خود را دارد. این عبارات اصطلاحی دلایل معمول آشفتگی آن هایی است که برای یادگیری یک زبان جدید تلاش می کنند. در نتیجه، مهم است که شما این عبارات اصطلاحی را بلد باشید تا مطمئن شوید که می توانید آن ها را با آمادگی و بدون تردید و درنگ ابراز کنید.