درباره تافل

درباره تافل
تا حالا شاید زیاد درباره تافل شنیده باشید. در خود سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مقالات بسیاری درباره آزمون تافل گذاشته شده است و شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید. اما اگر بخواهیم اطلاعات کلی آزمون تافل را به صورت خلاصه بیاوریم می توانیم بگوییم که درباره تافل iBT :
آزمون از طریق اینترنت و با کامپیوتر برگزار می شود.
نمرات از ۰ تا ۱۲۰ هستند.
آزمون حدود ۴ ساعت طول می کشد.
هر چهار مهارت مورد آزمون قرار می گیرد.
هزینه آزمون تافل iBT حدود۱۶۰ to 250 $ است.

درباره تافل
درباره تافل

اما درباره تافل اطلاعات دیگری هم لازم است. اطلاعاتی که شاید هر جایی نتوانید آن را پیدا کنید. در ادامه به برخی از این اطلاعات اشاره می کنیم که شاید برای شما جالب باشد و بتوانید بهتر تصمیم بگیریم.
درباره تافل Speaking شاید مزیت اصلی نسبت به تافل این باشد که بسیار قابل اعتماد تر است. یعنی اگر در آیلتس ممتحن شما روز خوبی نداشته باشد و یا خوب به شما نمره ندهد از دست شما تقریبا کاری بر نمی آید اما در آزمون تافل صدای شما ضبط شده و توسط ۳ تا ۶ ممتحن نمره داده می شود. پس شما نمره ای واقعی تر را خواهید دید.
بسیاری از منابع آموزش تافل به صورت رایگان در سایت تافل وجود دارند.
بیش از ۹۰۰۰ دانشگاه و موسسه در سراسر جهان آزمون تافل را قبول می کنند.
بسیاری از کسانی که در آزمون تافل شرکت می کنند توسط خود ETS تامین مالی می شوند و بورسیه به انها تعلق می گیرد.
درباره تافل نکته مهم دیگر مدت زمان اعتبار است. درباره مدرک تافل باید بدانید ککه همانند آیلتس تا ۲ سال اعتبار دارد و بعد از آن باید دورباره در امتحان شرکت کنید.
تا اینجای کار توانستیم اطلاعات کلی درباره تافل به شما ارائه دهیم اما اگر نیاز به آموزش تضمینی آیلتس به همراه آزمون های آزمایشی تافل رایگان دارید می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.