تمام نکاتی که برای یادگیری زبان اسپانیایی نیاز دارید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه به داشتن کلاس های زبان اسپانیایی مفید و فشرده در ایران معروف بوده است. امروز می خواهیم تمام نکاتی که برای یادگیری زبان اسپانیایی نیاز دارید را بیان کنیم. پس اگر شما هم عاشق زبان اسپانیایی هستید با ما همراه باشید.

تمام نکاتی که برای یادگیری زبان اسپانیایی نیاز دارید
تمام نکاتی که برای یادگیری زبان اسپانیایی نیاز دارید

آیا برای تمام نکاتی که برای یادگیری زبان اسپانیایی نیاز دارید آماده اید؟

فکر می‌کنیم زبان اسپانیایی یکی از جذاب‌ترین زبان‌ها برای یادگیری است. همه‌ی ما می‌توانیم انگیزه‌ی یادگیری زبان مشخصی مانند مغولی یا فنلاندی را داشته باشیم چرا که دوست یا علاقه‌ای خاص داریم. شاید می‌خواهیم زبان کره‌ای را یاد بگیریم تا بتوانیم نمایش‌های درام کره‌ای یا ژاپنی را برای کار یا هرگونه دلیل دیگر تماشا کنیم. اسپانیایی متفاوت است: تعدادی مزیت واقعاً بزرگ برای یادگیری اسپانیایی وجود دارد. امروز به برخی از این مزیت ها که از دید یک کارشناس زبان اسپانیایی بیان شده است اشاره می کنیم.

اول از همه اینکه بسیاری از مردم اسپانیایی صحبت می‌کنند. در تمام آمریکای لاتین بجز برزیل و هاییتی و البته اسپانیا، این زبان تکلم می‌شود. تمام این کشورها کاملاً متفاوت هستند. وقتی به اسپانیا فکر می‌کنم که خیلی بیشتر از آمریکای لاتین می‌شناسم، به رنگ و موسیقی فکر می‌کنم. دنیایی است که مردم خوش می‌گذرانند.

هنوز نشستن در ماربلا در جنوب اسپانیا را به خاطر دارم. خیابان را بسته بودند و رستوران‌ها میزهایشان را بیرون گذاشته بودند. ساعت ۱۱ شب بود و ما در زیر آسمان روشن شده با ستاره نشسته بودیم. عطر گل یاسمن را در اطراف خود احساس می‌کردیم. در ساعت ۱۱ شب شام می‌خوردیم. شما این کار را در خانه انجام نمی‌دهید. انگار که زمان متوقف شده بود. مشغول خوردن این غذای فوق‌العاده بودیم و هیچ‌چیز اهمیت نداشت. فکر می‌کنم که اسپانیایی‌ها توانایی زندگی کردن در لحظه و لذت بردن از آن را دارند و خب آن‌ها چیزهایی هستند که در آن‌جا لذت می‌برید.

به تازگی با همسرم به مکزیک رفتم. ما در سان میگوئل دآلنده، گواناجوتو و مکزیکو سیتی بودیم و، دوباره، رنگ های غلیظ، آدم‌های صمیمی، موسیقی. من مطمئن هستم که پرو، آرژانتین و آمریکای مرکزی متفاوت هستند. حتی فرهنگ های دیگر مثل مایان یا آزتک الان از طریق اسپانیایی ارتباط برقرار می کنند. یک دنیای کامل آن جاست، همین هم زبان اسپانیایی را جذاب کرده و من فکر می‌کنم این باید افراد را تحریک کند تا بخواهند آن را بیاموزند. آن‌ها همچنین مقصدهای توریستی بسیار معروفی هستند.

من فکر می‌کنم، اسپانیایی زبان راحتی برای یادگیری و به نوعی مثل دری به دنیای زبان عاشقانه است. اگر شما زبان اسپانیایی را بیاموزید، می‌توانید پرتغالی یاد بگیرید؛ ۲۰۰ میلیون نفر در برزیل.شما می توانید زبان ایتالیایی را بیاموزید، که زبانی شگفت انگیز است و تاریخی غنی دارد، و زبان فرانسوی. اسپانیایی به نوعی شما را به این دنیا هدایت می کند.

به محض این که بفهمید برای سلیس صحبت کردن در واقع مسیری بسیار طولانی را پیش رو دارید، آن جاست که به محرکی درونی احتیاج پیدا می‌کنید. شما باید زبان و آدم‌ها را دوست داشته باشید، حداقل بعضی از آن ها را. باید علاقه‌ی شخصی و تعهد به زبان وجود داشته باشد، و من فکر می‌کنم اسپانیایی زبان راحتی برای متعهد بودن به آن است. بیایید از تعهد به بعضی نکات و حقه‌ها برای یادگیری زبان اسپانیایی رد شویم.

همانطور که دیدید تمام نکاتی که برای یادگیری زبان اسپانیایی نیاز دارید به علاقه شما به این زبان بر می گردد. اگر در خود این علاقه را می بینید با ما تماس بگیرید.