آموزش زبان آمریکای لاتین

آموزش زبان آمریکای لاتین
اگر بخواهیم کل قاره آمریکا را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم کنیم در قسمت شمالی زبان مسلط را باید انگلیسی دانست چون دو کشور کانادا و آمریکا قرار دارند ولی قسمت جنوبی را با اقتدار زبان اسپانیایی در سیطره خود دارد. آموزش زبان آمریکای لاتین به آموزش دو زبان اسپانیایی و یا پرتغالی منتهی می شود. ۶۰ % جمعیت آمریکای جنوبی به زبان اسپانیایی آمریکای لاتین صحبت می کنند و ۳۴ % نیز از زبان پرتغالی استفاده می کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان اسپانیایی در ایران می باشد که با داشتن اساتید Native اقدام به آموزش زبان اسپانیایی آمریکای لاتین نیز می نماید.

آموزش زبان آمریکای لاتین
آموزش زبان آمریکای لاتین

برای اینکه دید بهتری از آموزش زبان آمریکای لاتین بدست آورید باید بدانید چه کشوری چه زبانی را استفاده می کند. در کشور برزیل بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی زبان پرتغالی استفاده می شود اما در بقیه کشور های همانند کوبا ، پورتو ریکو ، آرژانتین و… زبان اسپانیایی آمریکای لاتین را استفاده می کنند. آموزش زبان آمریکای لاتین باید ریزه کار های این زبان را نیز در بر بگیرد. همانند تفاوت دو لهجه آمریکایی و بریتانیایی در اسپانیایی اسپانیا و اسپانیایی آمریکای جنوبی نیز شاید بیشتر از مورد قبلی تفاوت وجود داشته باشد. به خصوص در نحوه ادای کلمات شما ممکن است در ابتدا اصلا متوجه نشوید که هر دو زبان اسپانیایی هستند.
یکی از محاسن دوره های آموزش زبان اسپانیایی آمریکای جنوبی این است که در صورتی که بتوانید با لهجه لاتین اسپانیایی را فرا بگیرید فهمیدن لهجه استاندارد اسپانیایی برایتان بسیار راحت تر خواهد بود و تقریبا به آسانی آن را درک می کنید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر اینها برگزار کننده دوره های آزمون DELE نیز می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.