آموزش زبان چینی صوتی

آموزش زبان چینی صوتی

کسانی که در حال آموزش زبان چینی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هستند ، نیاز به منابع شنیداری این زبان نیز دارند. در این مطلب وب سایت سعی شده است به منابع آموزش صوتی چینی اشاره شود که در مدت زمان کوتاه و سریع بتوانند زبان چینی را پوشش دهند و به زبان اموزان کمک کنند.

یکی از سایت های بسیار خوب برای این کار سایت Chinese Tools می باشد. در این وب سایت آموزش زبان چینی ۴۰ درس وجود دارد که شامل موارد reading, speaking, writing, واژگان زبان چینی ، تمرین های زبان چینی و … می باشند. کتاب های آموزش زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر پوشش تمامی این موارد جهت یادگیری زبان آموزان و بازده بیشتر کلاس ها برای آنها منابع این سایت را نیز که دارای فرمت MP3 می باشد را مهم می داند.

این منابع آموزش زبان چینی صوتی ، Audio ، که توسط اساتید آموزش زبان چینی طراحی شده اند از سطح مبتدی آغاز می کند و با افزایش سطح زبان آموزان ، به تدریج به سطوح بالاتری می رسند. این منابع آموزش زبان چینی شامل موارد زیر می باشند:

  • همه آنها دارای راهنمایی های قدم به قدم برای زبان اموزان می باشند
  • دارای چندین تمرین می باشد
  • متون این قسمت های صوتی  نیز در سایت وجود دارند
  • علاوه بر آموزش زبان چینی سعی شده است که زبان آموزان با فرهنگ زبان چینی آشنا شوند.

در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان چینی برگزار می شود و برای تمامی افراد با شرایط مختلف نیز گزینه های ممکن را به وجود می آورد. حتی برای زبان آموزانی که نمی توانند در کلاس های حضوری موسسه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند ، دوره های آموزش آنلاین زبان چینی نیز در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.