آزمون زبان فرانسه

آزمون زبان فرانسه

برای بسیاری از کسانی که که در حال آموزش زبان فرانسه هستند ، شرکت در آزمون زبان فرانسه می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مقاله سعی می کند آزمون های زبان فرانسه را به زبان اموزان معرفی کند. دوره های امادگی تمامی آزمون زبان فرانسه در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار می شود. اگر شما برای گرفتن مدرک زبان فرانسه نیاز به شرکت در یکی از آزمون های زبان فرانسه دارید بهتر است قبل از این کار این امتحان ها را بهتر بشناسید.

آزمون های زبان فرانسه DILF/DELF/DALF معادل های آزمون زبان انگلیسی تافل هستند ، اما نوع تست ها کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. در آزمون تافل ، زبان آموزان باید حدود ۳ الی ۴ ساعت در جلسه حضور داشته باشند و بعد از آن نمره مورد نظر آنها داده می شود اما در آزمون های DILF/DELF/DALF زبان آموز باید برای کسب یکی از دیپلم های مورد نظر خود امتحان دهد:

DILF A1.1

DELF A1

DELF A2

DELF B1

DELF B2

DALF C1

DALF C2

هر کدام از این آزمون ها هر چهار مهارت اصلی زبان reading, writing, speaking, listening را مورد ارزیابی قرار می دهند. در این آزمون ها نمره وجود ندارد بلکه بالاترین میزان توانایی فرد در زبان فرانسه ملاک قرار می گیرد. هر کدام از این دیپلم های زبان فرانسه به صورت مستقل هستند به این معنی که شما نیازی نیست که هفت دیپلم را امتحان دهید بلکه سطح فعلی شما با دیپلم مورد نظر آن بررسی می شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آمادگی آزمون زبان فرانسه DELF/DALF/DELF را برگزار می نماید و در همین دوره ها نیز آموزش تضمینی برگزار می شود ، و ضمانت نامه کتبی به زبان اموز داده می شود که در صورت عدم کسب سطح مورد نظر مبلغ پرداختی به زبان آموز عودت داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکفورد تماس بگیرید.