آموزش لهجه استرالیایی

آموزش لهجه استرالیایی
انگلیسی استرالیایی یکی از لهجه های زبان انگلیسی است که اگر مهاجرین به استرالیا از آن بی خبر باشند اتفاقا می تواند برایشان آزار دهنده باشد. کلیشه های در مورد انگلیسی به لهجه استرالیایی جود دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با بهرهگیری از اساتید Native خود می تواند در آموزش لهجه استرالیایی به شما عزیزیان کمک کند اما اگر نیاز به شناخت این زبان دارید بهتر است متن زیر را تا انتها مطالعه کنید.

استرالیا ایران آکسفورد
زبان استرالیایی ایران آکسفورد

بسیاری از آمریکایی ها به شوخی و یا جدی در فیلم های خود به برخی از آنها اشاره کرده اند. اما اگر بخواهیم کمی علمی تر به این قضیه نگاه کنیم می توانیم بفهمیم که یادگیری لهجه استرالیایی می تواند تا حدودی زمانگیر باشد. شاید آموزش لهجه استرالیایی در بخش Speaking بسیار آسان تر از فهمیدن یا Listening آن باشد. قوانینی که در بخش Speaking زبان انگلیسی استرالیایی وجود دارد تا حدودی ثابت هستند و با کمی تمرین قابل دستیابی هستند اما در بخش Listening شما باید فیلم لهجه استرالیایی و دانلود های آموزش زبان استرالیایی خود را آماده این کار کنید که می توان گفت زمان بسیار بیشتری را از شما می گیرد. در زیر به برخی از این تفاوت ها در لهجه استرالیایی اشاره می کنیم در گایان نیز به برخی از وب سایت ها اشارع می کنیم که فیلم آموزش لهجه استرالیایی را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید بیشتر با آن آشنا شوید.

  • تلفظ حرف r

حرف r در زبان استرالیایی اگر در انتهای کلمات و یا بعد از یک حرف صداردار معمولا تلفظ نمی شود و با صدایی شبیه به / ah/ جایگزین می شود. پس می توان گفت که در آموزش لهجه استرالیایی قانون طلایی این است که مثلا کلمه together را چیزی شبیه به ew-geth-ah تلفظ کنید و یا کلمه Car را cah تلفظ کنید. شاید باید به شما تبریک گفت چون با همین نکته کوچک تا حدودی خود را شبیه به یک استرالیایی زبان کرده باشید.

  • تلفظ æ

صدای آشنا در زبان انگلیسی آمریکایی در کلماتی همچون Can , Bad و… جای خود را به تا حدودی با صدای /آ/ عوض می کند. شاید شنیدن این کلمات در فیلم های آموزش لهجه استرالیایی برای شما بتواند بسیار کمک کننده باشد.

  • Chew

نکته دیگری که در زبان استرالیایی وجود دارد بیان نصفه کلمات و به اصطلاح خوردن کلمات باشد. به همین دلیل شاید شنیدن برخی از آنها در اوایل یادگیری کمی سخت باشد.
شما می توانید دانلود فیلم های آموزش لهجه استرالیایی را از سایت ۲۱accent شروع کنید و با دیدن این ویدیو های آموزشی به تبحر برسید. اما اگر نیاز به یادگیری اصولی لهجه استرالیایی دارید می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و بهره گیری از اساتید Native استرالیایی بتوانید به بهترین شکل خود را برای ورود به کشور استرالیا آماده کنید. برای اظلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس بگیرید.