آموزش زبان انگلیسی استرالیایی

آموزش زبان انگلیسی استرالیایی
یکی از لهجه های مهم زبان انگلیسی ، زبان انگلیسی استرالیایی است. در تمامی قاره استرالیا از این زبان استفاده می شود و به عنوان زبان رسمی این کشور مورد استفاده قرار می گیرد.
آموزش زبان انگلیسی استرالیایی تا حدود زیادی نیاز به شناخت تاریخچه این زبان دارد. زبان استرالیایی از سال ۱۷۸۸ از زبان انگلیسی بریتانیایی مشتق شد و به همین خاطر تا حدود بسیار زیادی به این زبان نزدیکی دارد اما دارای تفاوت های خاص خود نیز هست و از سال ۱۸۲۰ به عنوان یک زبان متفاوت شناخته شده است. در ایتدا این زبان توسط بچه هایی صحبت شد که در استرالیا به دنیا آمدند و از آنجا که این قاره توسط بریتانیایی ها مورد استعمار قرار گرفته بود این زبان شروع به پیشرفت کرد. تفاوت های این زبان از آنجایی شروع شد که بسیاری از زندانی هایی که به استرالیا تبعید شده بودند و حدود ۲۵ % از جمعیت ان زمان را تشکیل می دادند با افرادی که زبان بریتانیایی دارند آمیخته شد و این دو لهجه تاثیرات خود را در طی زمان ها بر روی هم گذاشتند.
کلمات زبان استرالیایی به طبع همان کلمات انگلیسی استاندارد هستند اما این زبان واژه های بسیاری هم دارد که مختص به انگلیسی استرالیایی است. مثلا کلماتی هم چون Outback به معنی remote یا کلمه ای مثل Bush به معنی جنگل کلماتی هستند که مختص این زبانند.
زبان انگلیسی استرالیا از نظر تلفظ اما می تواند چالش برانگیز باشد. برای کسانی که شاید برای اولین بار این زبان را می شنوند ، این زبان را چیزی متفاوت از زبان انگلیسی می دانند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی استرالیایی با اساتید Native می باشد و به همین دلیل کسانی که متقاضی یادگیری زبان انگلیسی استرالیایی هستند می توانند در کلاس ها شرکت کنند.