کتاب آموزش زبان فرانسه Taxi

کتاب آموزش زبان فرانسه taxi
انتشارات Hachette یکی از بزرگترین انتشارات هایی است که به تالیف کتاب های آموزش زبان فرانسه می پردازد. کتاب های مهم و شناخته شده ای از این انتشارات در حوزه آموزش زبان فرانسه به چاپ رسانیده شده اند. کتاب آموزش زبا فرانسه Café crème ، کتاب اموزش زبان فرانسه Taxi ، کتاب هایی دیگری همچون Alter ego ، کتاب فرانسه Reflets و یا قفله از محصولات این انتشارات به نام می باشند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش زبان فرانسه خود از آخرین محصول تاین انتشارات یعنی کتاب آموزش زبان فرانسه Nouveau Taxi استفاده می کند. این کتاب نسبت به دیگر رقبای خود امتیازات ویژه ای دارد . همانند:
تاکید بیشتر بر روی مکالمه زبان فرانسه نسبت به دیگر کتاب ها
پیشرفت سریع زبان فرانسه به خصوص برای افرادی که در ابتدای مسیر یادگیری زبان هستند
استفاده از Multi Media برای بالا بردن راندمان کتاب ها
وجود در سطح های مختلف
در کلاس های مکالمه زبان فرانسه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از کتاب آموزش زبان فرانسه Taxi بهره گرفته می شود. این کتاب توانسته با آوردن مطالب به روز تر و هم چنین تصاویر جذاب تر از محیط کتاب های خشک قبلی فاصله بگیرد. همیشه یادگیری زبان فرانسه برای بسیاری کاری سخت بوده است اما این کتاب با نگرش جدید خود توانسته این ذهنیت را بهبود دهد و این کار را در واقعیت نیز برای زبان آموزان آسان تر کند. البته شاید این کتاب نقاط ضعفی نیز داشته باشد اما اساتید موسسه زبان ایران آکسفورد با آوردن منابع کمک آموزشی این حفره ها را پوشش خواهند داد. استفاده بیشتر از منابع صوتی از مزیت های بزرگ این کتاب است و برای امتحان هایی همچون TCF و TCFq که دارای مصاحبه هستند بسیار مفید است.
برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های اموزش زبان فرانسه موسسه ما با شماره های موسسه تماس بگیرید.