زبان آلمانی اتریش

زبان آلمانی اتریش

زبان آلمانی در مناطق زیادی از دنیا صحبت می شود که یکی از آنها اتریش می باشد. زبان آلمانی اتریش یکی از انواع استاندارد زبان آلمانی است که در اتریش صحبت می شود. همانند تفاوت لهجه انگلیسی و آمریکایی ، زبان آلمانی و اتریشی هم تفاوت های بسیار کمی دارند. کلاس های زبان آلمانی اتریش ایران آکسفورد سعی می کند اختلاف های موجود در کلمات زبان آلمانی اتریش و زبان استاندارد اتریش را بیان کند. در این آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می شود تا تفاوت های موجود بین این دو زبان را بیان کند.

  • واژگان:

کلمات زیادی در زبان آلمانی اتریش وجود دارد که با زبان استاندارد آلمانی استفاده متفاوتی دارد. کلمات زیادی هم چون Janner و یا Heuer ، Rauchfang ، Erdapfel میباشند که با معادل های زبان آلمانی خود تفاوت هایی دارد. زبان آموزان باید به این موراد توجه کنند.

  • گرامر زبان آلمانی اتریش:

گرامر زبان آلمانی اتریش با زبان آلمانی استاندارد در حد خیلی کمی متفاوت است . اما کسانی که بیشتر به زبان آلمانی اتریش نیاز دارند باید این موارد کم را نیز مد نظر بگیرند.

زبان آموزان باید توجه داشته باشند که تلفظ ها زبان آلمانی اتریش نیز کمی با زبان آلمانی استاندارد متفاوت است.

دوره های زبان آلمانی اتریش ایران آکسفورد دارای حالت های متفاوتی دارد:

  • دوره های ترمیک زبان آلمانی
  • دوره های نیمه خصوصی زبان آلمانی
  • دوره های خصوصی زبان آلمانی
  • آموزش آنلاین زبان آلمانی ( غیرحضوری )

برای زبان آموزانی که شرایط حضور در کلاس های حضوری را ندارند و یا در شهرستان هستند و یا نمی توانند در زمان مورد نظر خود در کلاس ها شرکت کنند می توانند در دوره های آموزش غیر حضوری آلمانی شرکت کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش زبان آلمانی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.