آموزش ایتالیایی صوتی

آموزش ایتالیایی صوتی

یادگیری مهارت شنیداری در زبان ایتالیایی تا حد زیادی نیاز به تمرین و شنیدن دارد. آموزش ایتالیایی صوتی می تواند تلفط ، لهجه و تن زبان اموزان را بسیار بهبود ببخشد. در این مقاله سعی می کنیم سایت هایی را معرفی کنیم که منابع خوبی برای آموزش ایتالیایی صوتی باشند . این سایت ها معمولا فایل های آموزش ایتالیایی صوتی را به صورت MP3 نیز در اختیار زبان آموزان قرار دهد تا بتوانند در هر زمانی از آنها استفاده کنند.

  • سایت Mylanguage

سایتی است که زبان های مختلف را به صورت صوتی آموزش می دهد. در بخش ایتالیایی این سایت می توانید به فایل های آموزش ایتالیایی صوتی به صورت رایگان دسنرسی داشته باشید و فایل ها را دانلود کنید. درس ای آموزشی این سایت برای سطوح مختلف طراحی شده است و می تواند برای هر سطحی مناسب باشد.

  • سایت Italianpod101

در این سایت سعی شده آموزش ایتالیایی صوتی با سرگرمی و ویدیو های مختلف همراه شود و زبان آموز از یادگیری زبان ایتالیایی لذت ببرد. اما نه تنها این سایت سعی در سرگرم کردن زبان آموزان دارد بلکه از نظر آموزشی نیز بسیار سایت مفیدی است.

  • سایت Zapitalian

این سایت یک سایت آموزش ایتالیایی صوتی رایگان می باشد. این سایت از حروف الفبای ایتالیایی شروع می کند و بیشتر سعی می کند زبان ایتالیایی را در موقعیت های مختلف به زبان آموز معرفی کند. به عنوان مثال در رستوران ، در احوالپرسی ، فرودگاه و یا … فایل های صوتی خاص را در اختیار زبان اموز قرار می دهد.

  • سایت openculture

این سایت به طور مستقیم به آموزش ایتالیایی صوتی نمی پردازد. اما وب سایت های بسیار زیادی را به زبان آموزان معرفی می کند.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.