آموزش زبان ایتالیایی از پایه

آموزش زبان ایتالیایی از پایه

ابتدای راه یادگیری زبان ایتالیایی با هیجان زیادی برای شما آغاز می شود. این را می توانید از همه زبان آموزانی که کلاس های ما را برای آموزش زبان ایتالیایی از پایه Italian for beginners تجربه را با کتاب های Espresso می کنند بپرسید. ما در ابتدای یادگیری زبان زیبای ایتالیایی برای شما مواردی را مطرح می کنیم که نیاز های ضروری شما را تشکیل می دهند.

آموزش زبان ایتالیایی از پایه
آموزش زبان ایتالیایی از پایه

پرسیدن سوالات ساده به ایتالیایی
معمولا مکالمات با سوال آغاز می شوند. مثلا هوا خوب است؟ دعوت من را برای ناهار قبول می کنید؟ از آنجا که سوالات قسمت اصلی هستند پس باید نحوه فرم دادن آنها و ساخت جملات سوالی را از همان ابتدا به خوبی یاد بگیرید.
ساخت جملات ساده به زبان ایتالیایی
هر چند اینکه شما روان ایتالیایی صحبت کنید و Fluency خود را بالا ببرید کار سختی است اما اینکه بتوانید منظور خود را برسانید بسیار آسان تر است. ساختن جملات ساده زبان ایتالیایی هم کار راحتی است. ساختار اصلی جملات همانند انگلیسی است Subject + Verb + object . مثلا به مثال زیر توجه کنید:
Tina Parla italiano یعنی : تینا ایتالیایی صحبت می کند.
فقط کتاب کافی نیست:
کتاب Espresso اگرچه کتاب بسیار کاملی است و حتی برای آزمون Esterni سفارت ایتالیا بسیار مناسب است اما برخی موارد باید توسط استاد جدا از کتاب بیان شوند زیرا در هیچ کتابی آورده نمی شوند. ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما یاد می دهیم که به عنوان مثال برچسب مواد غذایی را بخوانید ، غذا سفارش دهید ، روزنامه های ایتالیایی را بخوانید ، در اینترنت بتوانید سایت های ایتالیایی را پیدا کنید و حتی چگونه چک خود را در ایتالیا به یک بانک ببرید و آن را نقد کنید.
اگر شما هم دوس دارید آموزش زبان ایتالیایی از پایه را با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تجربه کنید با شماره تلفن های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.