آزمون زبان نروژی Bergenstest

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین برگزار کننده دوره های آموزش زبان نروژی می باشد که آموزش آزمون زبان نروژی Bergenstest را برای زبان آموزان برگزار می کند. این آزمون که به Test i norsk نیز شاخته می شود به عنوان یک آزمون زبان پیش فرض برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل در نروژ را دارند.

آزمون زبان نروژی Bergenstest
آزمون زبان نروژی Bergenstest

اطلاعات آزمون

آزمون از دوبخش تشکیل شده است: بخش شفاهی و بخش نوشتاری

آزمون سه بار در سال برگزار می شود که تاریخ ها در وب سایت آزمون اطلاع رسانی می شود.

شرایط شرکت در آزمون

برای موفقیت در آزمون باید سطحی معادل با B2 در زبان نروژی داشته باشید. از شما خواسته می شود که در مورد موضاعات مختلف با ممتحن بحث کنید و از شما خواسته می شود که در مورد تصویری که به شما نشان داده می شود وضیحاتی دهید. در بخش نوشتاری از شما خواسته می شود جملاتی را دوباره با ساختاری متفاوت بنویسیذ و گرامر و واژگان شما نیز سنجش می شود.

هزینه آزمون زبان نروژی Bergenstest

هزینه بخش نوشتاری ۱۹۵۰ NOK و هزینه بخش شفاهی ۹۵۰  NOK می باشد.

منابع آزمون

در حال حاضر دو PDF به صورت رایگان برای آمادگی آزمون زبان نروژی Bergenstest وجود دارد که می توانید آنها را از سایت Skapgo.eu دانلود کنید.

ثبت نام

برای ثبت نام در این آزمون باید به وب سایت folkeuniversitetet.no مراجعه نمایید و توجه داشته باشید که تنها در  زمان های اشاره شده به صبت نام اقدام نمایید . در غیر این صورت مبلغ به شما بازگردنده نمی شود.

چندین سری به عنوان سوال امکان فروش را دارند. این سوالات را می توانید از وب سایت ذکر شده بخرید. آخرین ویرایش نمونه سوالات مربوط به سال ۲۰۱۱ می باشد.

برای شرکت در کلاس های آموزشی آزمون زبان نروژی Bergenstest با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاورین ما استفاده کنید.