بهترین و بدترین زبان آموزان زبان انگلیسی چه کشور هایی هستند؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین و بدترین زبان آموزان زبان انگلیسی چه کشور هایی هستند؟ اشاره می کند. پس با ما همراه باشید.

بهترین و بدترین زبان آموزان زبان انگلیسی چه کشور هایی هستند؟
بهترین و بدترین زبان آموزان زبان انگلیسی چه کشور هایی هستند؟

اما بهترین و بدترین زبان آموزان زبان انگلیسی چه کشور هایی هستند؟

بهترین زبان آموزان انگلیسی در جهان چه کسانی هستند؟

۱. سوئد

۲. هلند

۳. دانمارک

۴. نروژ

۵. فنلاند

۶. جمهوری اسلوونی

۷. جمهوری استونیا

۸. لوکزامبورگ

۹. لهستان

۱۰. اتریش

۱۱. آلمان

۱۲. سنگاپور

۱۳. پرتغال

۱۴. مالزی

۱۵. آرژانتین

بدترین زبام آموزان انگلیسی در جهان چه کسانی هستند؟

۵۶. کلمبیا

۵۷. عمان

۵۸. ونزوئلا

۵۹. آذربایجان

۶۰. ال سالوادور

۶۱. تایلند

۶۲. قطر

۶۳. مغولستان

۶۴. کویت

۶۵. عراق

۶۶. الجزایر

۶۷. عربستان سعودی

۶۸. کامبوج

۶۹. لیبی

همان‌طور که در لیست مشاهده کردید گویشوران انگلیسی کشورهای اروپایی، کشورهای اسکاندیناوی، هلند، اسلوونی، استونی، آلمان، اتریش و پرتغال وقتی قرار باشد به انگلیسی صحبت کنند خیلی عالی این کار را انجام می دهند، در حالی که برای بقیه این طور نیست. برای بلژیکی‌ها (هفدهم)، اسپانیولی‌ها (بیست و سوم)، ایتالیایی‌ها (بیست و هشتم)، و فرانسوی‌ها (سی و هفتم) هم همین حالت مشابه وجود دارد. با در نظر داشتن این موضوع، تمام تحقیقاتی که در مورد زبان انگلیسی انجام می شود این کشورها را به طور مساوی طبقه بندی نمی‌کنند. تحقیق انجام شده‌ی EU در سال ۲۰۱۲ دریافت که فرانسه در واقع رتبه‌ی چهاردهم را داشت، بالای ایتالیا (بیست و یکم) و اسپانیا (بیست و چهارم). این یعنی نشان دادن ۱۰۰ درصد دقت در این نوع تحقیق سخت است.

آمریکای لاتین چه طور؟

وقتی صحبت از آمریکای لاتین می شود، آرژانتینی ها در آمریکای لاتین بهترین سطح انگلیسی را دارند و در رتبه ی پانزدهم قرار دارند. علارغم این که برزیل در این قسمت از جهان نقش اصلی را در اقتصاد دارد، سطح درخشانی را در این مهارت از خود نشان نمی‌دهد و بعد از کشور پرو، شیلی و مکزیک در رتبه ی چهل و چهارم است. کلمبیا، ونزوئلا و بندر سالوادر آخرین رتبه را دارند.

ارتباط آسیا با انگلیسی چگونه است؟

روی هم رفته، موقعیت آسیا خیلی درخشان نیست؛ با این حال این شامل سنگاپور، هند و مالزی نمی شود که سطح خوبی را در مهارت انگلیسی دارند (اگرچه، در اصل به دلایل تاریخی). اگرچه به خصوص برای چین (چهل و هفتم)، تایلند (شصت و دوم) و کامبوج (شصت و نهم) درست است.