راه‌های آسان برای یادگیری اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به راه‌های آسان برای یادگیری اسپانیایی اشاره می کند که مطمئنا یادگیری این زبان را برایتان بسیار دلپذیر تر می کند.

راه‌های آسان برای یادگیری اسپانیایی
راه‌های آسان برای یادگیری اسپانیایی

به راه‌های آسان برای یادگیری اسپانیایی توجه کنید:

«حباب اسپانیایی» خود را بسازید

یادگیری صحبت کردن

برای پیشرفت سریع در مهارت‌های شفاهی خود، شما باید آن را تمرین کنید. متأسفانه، بزرگ‌ترین زیان روش‌های یادگیری سنتی (مانند درس‌های زبان سنتی در مدرسه) این است که آن‌ها بیشتر روی جنبه‌ی نوشتاری زبان تمرکز می کنند تا روی بازتولید شفاهی. در مدرسه، ما عادت داشتیم که ساعت‌ها را صرف یادگیری یک متن کنیم تا بعد فقط به ما بگویند که خلاصه ی آن را بنویسیم. اما وقتی شما به اسپانیا یا آمریکای لاتین سفر می کنید، درواقع چه مدت را صرف نوشتن می کنید؟ نه به اندازه ی صحبت کردن … هدف یادگیری یک زبان این است که آن را بفهمیم و ارتباط برقرار کنیم. هر چه سریع‌تر صحبت کنید، سریع‌تر پیشرفت می‌کنید.

مرور کنید، مرور کنید و بازهم مرور کنید

بیایید نگاهی به شیوه‌‌ی عملکرد مغز بیاندازیم. مغزمان برای اجتناب از لبریز شدن اطلاعات انتخاب می‌کند که چیزهایی را که فکر می‌کند برایش بی‌اهمیت یا بی‌فایده هستند، حذف کند. (حتی اگر ساعت‌ها را صرف مطالعه‌ی آن‌ها کرده باشید- آیا واقعاً همچنان تاریخ‌های مختلف برای آزمون تاریخ را به یاد دارید؟»

فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی به اسپانیایی

خیلی راحت در کاناپه (یا تخت خود) راحت شوید و تا حد ممکن فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی به اسپانیایی تماشا کنید. ما به شما گفتیم که راهی فوق‌العاده آسان برای یادگیری اسپانیایی است! و این جدای از اینست که باعث می‌شود هرگونه استرسی را که اخیراً داشته‌اید، فراموش کنید.