منابع خوب برای کتاب­ های الکترونیکی زبان خارجی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به منابع خوب برای کتاب­های الکترونیکی زبان خارجی و دانلود Ebook های زبان های مختلف اشاره می کند. حتما به این سایت ها سر بزنید و منابع مورد علاقه خود را دانلود کنید.

منابع خوب برای کتاب­ های الکترونیکی زبان خارجی
منابع خوب برای کتاب­ های الکترونیکی زبان خارجی

اما منابع خوب برای کتاب­ های الکترونیکی زبان خارجی چه مواردی هستند:

Project Gutenberg

Project Gutenburg رؤیایی محقق شده برای زبان آموزان است.

این سایت مجموعه­ای دسته­بندی شده از کتاب­های الکترونیک رایگان ارائه می­کند. همه ی این کتاب ها در حوزه ی عمومی هستند پس اکثر پیشنهادات کتاب­های قدیمی تر است اما این همچنین یعنی بسیاری از آن ها آثار کلاسیک هستند.

چندین زبان با بیش از ۵۰ پیشنهاد برای هر کدام وجود دارد. این ها غالباً زبان های متداول­تر مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و چینی هستند. با اینحال همچنین کتاب های الکترونیکی در بسیاری از زبان ها وجود دارد که توسط منابع/ مغازه های فروش کتاب، کمتر ارائه می­شود؛ زبان­هایی مانند اسکاتلندی، عبری، اسلوونیایی و خیلی زبان های دیگر.

Amazon

آمازون یکی از بهترین جاها برای یافتن کتاب های الکترونیکی خارجی است چون تعداد زیادی کتاب ارائه می کند و جستجو در آن آسان است. آمازون در مقایسه با هر وبسایتی بهترین کیفیت را در دسته بندی انواع کتاب های الکترونیکی خارجی ارائه می کند.

شما می­توانید کتاب های الکترونیکی اصیل خارجی را جستجو کنید که برای گویشوران بومی نوشته شده اند- مانند رمان ها، کتاب های غیر داستانی یا خودآموز. این پیشنهادات در آمازون شامل متداول ترین زبان ها مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، چینی و ژاپنی می شود اما همچنین می توانید آثاری در زبان های مانند دانمارکی و آفریکانز پیدا کنید که کمتر متداول هستند.

برای زبان های متداول­تر می­توانید حتی یک ژانر را انتخاب کنید، این باعث می­شود کتاب ایده آل را پیدا کنید؛ خواه رمان محبوب اسپانیایی یا کتاب آشپزی چینی برای خوشمزه ترین غذاهای ممکن باشد.

eBooks

سایت eBooks دو گزینه­ی جستجوی راحت را پیشنهاد می کند تا به شما در پیدا کردن بهترین کتاب زبان خارجی برایتان کمک کند. شما می توانید دسته بندی کتاب های زبان خارجی یا دسته بندی مطالعات زبانی خارجی را بسته محتوای اصیلی که می خواهید جستجو کنید.

کتاب های زبان خارجی شامل هر چیزی از جُرم تا مذهب تا سلامتی تا تناسب اندام می شود. چند کتاب درباره­ی تحلیل زبانی و/ یا تحصیل زبانی نیز به چشم می خورد. کافی است به سراغ لغزانک سمت چپ بروید تا نتایج را بر اساس زبان یا موضوع فیلتر کنید. می توانید از میان اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، چینی، پرتغالی و سوئدی انتخاب کنید.