زبان‌‌های برتر برای یادگیری به منظور تجارت جهانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به زبان‌‌های برتر برای یادگیری به منظور تجارت جهانی اشاره می کند.

زبان‌‌های برتر برای یادگیری به منظور تجارت جهانی
زبان‌‌های برتر برای یادگیری به منظور تجارت جهانی

بیشتر با زبان‌‌های برتر برای یادگیری به منظور تجارت جهانی آشنا شویم

وقتی به یادگیری زبان فکر می‌کنیم، غالباً به ملزومات مدرسه‌ای فکر می‌کنیم که طبق آن‌ها فرد نیاز به فارغ‌التحصیلی دارد. یک صنعت خارج از محیط آکادمیک، مردان و زنانی هستند که زبان را می‌آموزند تا در شغل خود پیشرفت کنند. در اینجا به چند پیشنهاد برای زبان‌های برتر به منظور مقاصد کاری می‌پردازیم:

۱- ماندارین

بر طبق سایت Nomad Capitalist، ۱۰ میلیون نفر در چین وجود دارند که در مقابل ۱ میلیارد نفر دیگری که در چین زندگی می‌کنند، به انگلیسی صحبت می‌نمایند. هروقتی که بیش از یک میلیارد نفر به زبانی تکلم می‌کنند، عاقلانه است که توجه کنید! همزمان با اینکه چین به رهبری تجاری در سطح جهانی تبدیل می‌شود، یادگیری زبان ماندارین شما را یک قدم در بازی جلوتر می‌گذارد.

۲- کره‌ای

بیش از ۸۰ میلیون نفر در سرتاسر دنیا به زبان کره‌ای صحبت می‌کنند. در کنار تعداد مردم، تحلیلگران تجاری به شامل کردن کره‌ی جنوبی به عنوان قدرت جهانی ادامه می‌دهند که به عنوان کشوری شناخته می‌شود که به شکوفایی ادامه می‌دهد و تأثیر اقتصادی از خود در کل جهان به جا می‌گذارد. اقتصاد کره چهاردهمین اقتصاد بزرگ است که با توجه به تاریخ اقتصادی این کشور، قدرتی بزرگ به حساب می‌آید.

۳- اسپانیایی

به همان اندازه که ما  وی کشورهای آسیایی تمرکز می‌کنیم وقتی بحث یادگیری زبان می‌شود، دانستن زبان اسپانیایی‌ هنوز هم یک دارایی عالی برای هر تاجر است. بالای ۴۰۰ میلیون گویشور اسپانیایی در جهان وجود دارد و آمریکای لاتین به تنهایی به طور تخمینی ۵.۶ تریلیون دلار دارد. خواه شما به دنبال تجارت در آمریکای شمالی یا بیرون مرزهای آن باشید، زبان اسپانیایی برای شما عالی است.

وقتی‌شما زبانی را برای تجارت می‌آموزید، نمی‌توانید تصور کنید که فقط دانستن زبان دوم بلیط طلایی شما برای داشتن یک کار عالی است. اغلب زبانی‌که شما انتخاب می کنید به همان اندازه نقش مهمی ایفا می‌کند. این‌ها فقط سه تا از پیشنهادات ما هستند، اما بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که درباره ی کشورهای تاثیر گذار در حوزه ی صنعت خود تحقیق کنید. به محض این‌که شما بهترین زبان را برای پیش بردن شغل خود یافتید، جستجو کنید و لذت یادگیری زبان را تجربه کنید!