بهترین مکان ها در جهان برای یادگیری زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین مکان ها در جهان برای یادگیری زبان انگلیسی اشاره می کند تا اگر می توانید حتما در برنامه خود قرار دهید. پس با ما باشید.

اما بهترین مکان ها در جهان برای یادگیری زبان انگلیسی کدام ها هستند؟

بهترین مکان ها در جهان برای یادگیری زبان انگلیسی
بهترین مکان ها در جهان برای یادگیری زبان انگلیسی

از بین صدها شهری که وجود دارد و شما می‌توانید آنجا مطالعه کنید، چه طور می‌توانید بگویید بهترین مکان برای یادگیری انگلیسی کجا است؟
آیا شما یک کشور انگلیسی زبان، یک کشور خارجی، یا کشوری آکادمیک را انتخاب می‌کنید؟
آیا اصلاً تفاوتی دارد؟ آیا روش های تدریس بین کشوری انگلیسی زبان و کشوری خارجی تغییر می‌کند؟
وقتی مکانی را برای یادگیری انگلیسی انتخاب می‌کنید، عوامل زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارند. هر جایی به نظر می‌رسد که چیزی برای ارائه دارد – فقط با تصاویر پیش رفتن، هر انتخابی را غیر ممکن می‌کند.
فقط به پنج مکان معروف فکر کنید: انگلیس، استرالیا، کانادا، آمریکا، و ایرلند. تمام این‌ها کشورهایی انگلیسی زبان هستند و همگی ابزارهایی ضروری را فراهم می‌کنند تا تعریف و تمجید هر بازدید کننده‌ای را بر انگیزند. البته، وقتی یادگیری EFL به میان می‌آید، این کشورها پیشتاز هستند. در واقع، نه تنها در طی زمان درس، انگلیسی می‌آموزید، بلکه به بیرون از مدرسه می‌روید و هیچ انتخابی ندارید جز این‌که از آنچه در کلاس یاد گرفته‌اید، استفاده کنید. چون زبان اول این کشورها انگلیسی است، غوطه‌وری کامل در زبان را ضمانت می‌کنند و شاگردان EFL از این الزام برای استفاده از زبان جدید سود می‌برند.
از طرفی دیگر، اگر شما به دنبال چیزی جدید هستید، به راحتی می‌توانید از این پنج کشور گذر کنید و از بین لیست کشورهای ارزشمند پنهان سراسر جهان، آن‌ها را کشف کنید. مکان‌هایی مانند جزیره‌ی مالت، قبرس، هلند، مراکش، و نیوزیلند فقط تعداد کمی از کشورهایی هستند که این امکان را برای شاگردانی که به دنبال یادگیری انگلیسی هستند، فراهم می‌کنند. جزیره‌ی مالت و قبرس با آن دریاهایی که به طور غیر واقعی آبی هستند و آب و هوای همیشه خیلی گرمشان، هلند و خیلی از شهرهای بین‌المللی‌اش، مراکش با تنوع رنگ ها و فرهنگش، و نیوزیلند تا آن جایی که می‌توانید تصور کنید دیدنی است.
مطالعه و یادگیری انگلیسی در خارج از کشور فقط به کتب و تکنیک‌های درسی منحصر نمی‌شود – تجربه‌ای است که شامل مکانی می‌شود که در آن اقامت می‌کنید.