آموزش زبان چقدر سریع ممکن است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که آموزش زبان چقدر سریع ممکن است؟ از انجا که سرعت در دنیای امروز بسیار مهم است.

آموزش زبان چقدر سریع ممکن است؟
آموزش زبان چقدر سریع ممکن است؟

اما آموزش زبان چقدر سریع ممکن است؟

یادگیری یک زبان جدید و این که تا چه حد آن زبان را می‌آموزید به لیست کاملی از چیزها بستگی دارد.
از لحاظ تکنیکی، شما می‌توانید در ۷۰ روز در زبانی جدید حرفه‌ای شوید. وقتی شما هر روز ۶ ساعت وقت بگذارید این به وضوح امکان پذیر است. محیط اطراف شما هم نقشی در این ایفا می کند – اگر شما در منطقه یا کشوری زندگی می‌کنید که به آن زبان صحبت می‌شود، فرایند یادگیری به طور قابل توجهی سریع‌تر خواهد بود، و لازم به ذکر نیست که راحت تر هم خواهد بود. بیایید با حقیقت روبه رو شویم، یادگیری انگلیسی در کلاس و بازگشت به زبان مادری خود از ۲ بعدازظهر تا روز بعد، فایده ی زیادی برای شما ندارد. به راستی که مرحله‌ی فعال شده‌ی هر درس، فراتر از ایستادن در کلاس و پرسیدن سؤال ‘have you ever…?’ از یکدیگر است.
هر جنبه از زبان خارجی باید به کار گرفته و استفاده شود تا باعث عادت فکر کردن به آن زبان شود. به محض این که ذهن شما به تعویض بین زبان مبداء و مقصد عادت کند، یادگیری راحت‌تر می شود. یادگیری مسیرها روی کاغذ و هرگز استفاده نکردن از آن‌ها در خیابان و با انسان‌های واقعی فایده‌ای ندارد.
اگر شما می خواهید زبانی خارجی را سریع بیاموزید، نباید آن را سَرسَری بگیرید. شما احتمالاً با خود فکر می‌کنید، ‘این فقط هفته‌ی اول است، به زودی جا می‌افتم!’ به من اعتماد کنید، چنین چیزی نمی‌شود. زبان‌ها همین طوری ناگهانی و با کم ترین کار به ذهن سپرده نمی‌شوند. زبان جاگذاری شانسی لغات فقط برای این که چیزی قابل شنیدن گفته شود، نیست. چیزهایی که گویشور می گوید باید معنی دهد و این با کار سخت و صبر محقق می‌شود.
یادگیری زبانی خارجی بسته به زبان مادری زبان آموز می‌تواند راحت باشد یا نباشد. وقتی افراد خارجی از کشوری می‌آیند که برای مثال زبان مبداء به شکل متفاوتی استفاده می‌شود، تمام فرایند یادگیری را چالش برانگیزتر و آرام تر می‌کند.