بهترین روش های آسان یادگیری زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین روش های آسان یادگیری زبان انگلیسی می پردازد و به شما نشان می دهد که می توانید با داشتن کمی خلاقیت از یادگیری زبان انگلیسی خود بسیار لذت ببرید.

بهترین روش های آسان یادگیری زبان انگلیسی
بهترین روش های آسان یادگیری زبان انگلیسی
  1. فریاد بزنید:

از هیچکس نترسید. باید بدانید که چطور حق خود را بگیرید. اینها تعلیماتی هستند که هر کدام از ما از والدین مان در طول دوران کودکی می­آموزیم. که میداند که این یک ارزش، توانایی باز کردن بسیاری از مسیرها را پیش روی ما دارد؟ تقلا برای صحبت انگلیسی مناسب می تواند همچنین با این یک تکنیک آسان حل شود. خواندن با صدای بلند برای خود و به طور منظم به شما اعتماد به نفس برای حرف زدن به انگلیسی را می دهد. مردم فکر می کنند که با اشتباه حرف زدن انگلیسی خود را مسخره جلوه می دهند؛ بنابراین، برای این تلاش دو دول می شوند. نتایج این قدم ثابت شده اند و بلندخوانی باعث بهبود تلفظ شما می شود و به اعتماد به نفستان می افزاید.

۲. یک دیکشنری خوب داشته باشید:
دیکشنری یک گنجینه ی جمع آوری شده ی عظیم از لغات است. مردمی که ادعا می کنند در زبان انگلیسی بااستعداد هستند هم از آن کمک می گیرند. اگر به لغتی جدید بربخورید داشتن یک دیکشنری کنجکاوی شما را برمی‌انگیزد و همزمان موقعیت دانستن معنای آن را برای شما فراهم می کند‌. یادگیری می تواند با بازی های دیکشنری یک تجربه ی جالب باشد مانند پیدا کردن لغت مورد نظر، استفاده از لغت جدید در ارتباط خود و غیره.

  1. محتوای متنوع بخوانید:

خواندن کتابهایی در زمینه ی چگونه بهتر کردن انگلیسی گفتاری، شما را به بهترین شکل آماده نمی کند در عوض هرچه بیشتر در معرض زبان قرار بگیرید، تسلطتان بر زبان بهتر خواهد بود. با خواندن روزنامه شروع کنید و سپس با خواند مجلات و داستانهای کوتاه به آن اضافه کنید. با متن روزنامه ی تایم، تلاش به عوض کردن ژانر خواندن خود کنید تا بتوانید شاهد برخی لغات و عبارات جدید باشید. ادامه دادن با یک نوع مجله و کتاب باعث محدود کردن حوزه ی دانش شما می شود. با خواندن چیزی کاملاً خارج از علاقه ی تان خود را به چالش بکشید و تلاش کنید معانی آنها را بفهمید. این به شما دانشی متفاوت می دهد و اعتماد به نفس و کنجکاوی تان را در آن مورد بیشتر می کند.