چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به شما نشان میدهد که چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟ شما هم اگر قصد شرکت در یک مصاحبه حضوری و یا Skype interview به زبان انگلیسی را دارید این متن را از دست ندهید.

اما چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟

چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟
چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟

مصاحبه ها اولین جلسات تعاملی شرکت کنندگان و شرکتی که می خواهند در آن کار کنند، هستند. این ها ضروری هستند چون اثر اولیه ی شرکت کننده را جلوی شرکتی که او را استخدام می کند، شکل می دهند. اگرچه، عوامل دیگری مانند رزومه های اثرگذار وجود دارند که در ارزیابی مهارت های شرکت کننده هم نقش دارند و همچنان یک شخص می تواند بیش ترین تاثیر را نشان بدهد و از طریق استفاده ی خوب از مهارت های لغوی و اسپیکینگ، آن افراد را از لحاظ مهارت هایش قانع کند. الگوی رایتینگ هم به قدر کفایت اهمیت دارد و در رزومه ی شرکت کننده ی مربوطه منعکس می شود.
از همان آغاز، بیش تر ما با نگران بودن درباره ی تمام فرایند انجام مصاحبه، یک ترس ناخودآگاه را در ذهن خود پرورش می دهیم. با این حال همان طور که در کتاب ها و راهنمای موفقیت گفته شده است فرایندی پیچیده نیست. یک شخص باید درباره ی حرکات و لغات خود آرام و آگاه باشد و بدون نشان دادن هیچ مکثی صحبت کند. زبان بدن نشانه ی واضحی از شخصیت یک شخص است. کنترل بر زبان انگلیسی برای رسیدن به نتیجه ای عالی در بیش تر مصاحبه ها، یک شایستگی لازم است.
برنامه های آموزش پیشرفت شخصیت و مصاحبه در این روزها دوره های آماده سازی ادعا می کنند که شخصیت شما را فقط در ۳۰ روز و بعد از آن همراه با ضمانت داشتن یک شغل موفق اصلاح می کنند. اثبات شده است که این در بیش تر موارد فریبی بیش نیست چون آن ها فقط عبارات عمومی انگلیسی استفاده شده در زندگی روزانه را آموزش می دهند که در این حالت خیلی از شرکت کنندگان، تلاش و پول خود را تلف می کنند. این به علاوه اثبات می کند که در فعالیت های آتی متقاضی عامل برهم زننده ی انگیزه است. این دوره ها قادر نیستند تا به توازنی قابل توجه بین آموزش انگلیسی گفتاری و آموزش زبان بدن برسند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای فراهم کردن بهترین آموزش انگلیسی شناخته شده است که شامل پیشرفت و جلای مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ است. پس با ما همراه باشید.