بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی اشاره می کند. این وب سایت ها را می توانید به راحتی با یک جستجو در گوگل پیدا کنید. حتما از این منابع استفاده کنید.

بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی
بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی

اما بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی را با هم ببینیم:

قوانین گرامر خیلی مهم هستند چون آن ها موقعیت های زبانی زیادی را طبقه بندی (گروه بندی) می کنند و اطلاعاتی را به شما می دهند که بعد می توانید آن ها را در بافت های متنی فراوانی به کار ببرید (موقعیت ها).

برای این که بدانید کدام قوانین را مطالعه کنید، در امتحان برشناختی گرامر شرکت کنید تا بفهمید در کدام موضوعات ضعیف ترین هستید.

موقعی که شما یک قانون را برای شروع انتخاب کرده اید، آن قانون را به دقت مطالعه کنید و سپس تا جایی که می توانید مثال بخوانید.

این جا جایی است که شما می توانید قوانین را مطالعه کنید:

GrammarBook این سایت ارائه ای جزئی از هر قانون گرامر را در اختیار شما قرار می دهد و قسمتی هم درباره ی قوانین علائم نقطه گذاری دارد. مثال های ارائه شده جملات ساده ای هستند که فهمشان راحت است، حتی برای مبتدیان و شاگردان سطح پایین ترِ متوسط.

British Council’s English Grammar این وبسایت هم خیلی به کار می آید، چون درست بعد از ارائه ی هر قانون به شما تمرین می دهد. توضیحات کاملاً جامع (کامل) هستند، و شامل جملات و مثال های متعدد برای هر مفهوم می شوند تا شما واقعاً آن ها را متوجه شوید.

Edufind’s English Grammar Guide این سایت یک منبع بسیار خوش ساخت و با جزئیات است که شما می توانید از آن استفاده کنید. هشت طبقه بندی دارد: اسم، صفت، قید، ضمیر یا صفت اشاره، فعل و زمان فعل، گفتار، علائم نقطه گذاری و بند نسبیت. به علاوه، این شامل یک امتحان گرامر رایگان هم می‌ شود که قوانین بافت متنی را مورد آزمایش قرار می‌ دهد.

‘The Oxford Guide to English Grammar’ اگر شما کار با کتاب را ترجیح می دهید، می توانید از این راهنما استفاده کنید، که فوق العاده پر از جزئیات است و دانلود آن در قالب پی دی اف رایگان است. این برای زبان آموزان سطوح بالاتر از متوسط و پیشرفته بهتر است چون پیچیده تر از منابع آنلاین است.

تمام این منابع می تواند توسط زبان آموزانی استفاده شود که سطحشان پایین تر از متوسط است، چون قوانین به وضوح در زبانی ساده توضیح داده می شوند. موقعی که شما می خواهید قوانین را دوره کنید، استفاده از وبسایت های گرامری مختلف ایده ی خوبی است.

بعد از این که یک قانون و مثال هایش را خواندید، گام بعدی تمرین کردن است‌.