بهترین وب سایت های آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین وب سایت های آموزش زبان اشاره می کند که علاوه بر اینکه کاملا رایگان هستند می توانند شما را بسیار کمک کنند. اگر آنلاین بودن از عاداتی است که نمی توانید آن را ترک کنید پس حتما به این وب سایت ها نیز سری بزنید.

بهترین وب سایت های آموزش زبان
بهترین وب سایت های آموزش زبان

اما بهترین وب سایت های آموزش زبان را با هم ببینیم:

Lingodeer

یک اپلیکیشن بامزه و در سبک Duolingo برای کمک به ما در یادگیری زبان های آسیایی چیست؟ بله، لطفاً! Lingodeer یک اپلیکیشن دوره ی زبان برای اندروید یا iOS است، و در شکل یک گوزن بامزه با عینک ارائه شده است، و برای زبان های ژاپنی، کره ای، ماندارین، ویتنامی، پرتغالی در دسترس است. به علاوه، شما همچنین می توانید این زبان ها را از طریق فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی بیاموزید.

Text Inspector

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا هر متن انگلیسی را به آن منتقل کرده و سطح سختی آن را تحلیل کنید.

به طور برجسته، این ابزاری برای زبان آموزان و معلمان انگلیسی است. اما شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید تا در تشخیص این که سطح واقعاً چه احساسی دارد به شما کمک کند و متوجه شوید که چه چیزی در زبانِ مورد استفاده است. موقعی که در سطح B1 هستید حدس زدن آن راحت است، اما داشتن تعدادی منبع هم کمک کننده است. بهتر دانستنِ زبان خود اغلب از قلم می افتد، اما همیشه موقع یادگیری زبان های دیگر برایتان منفعت به همراه دارد.

Talkalang

یک گروه اینترنتی آنلاین که برای زبان آموزان طراحی شده است تا درباره ی مسائلی صحبت کنند که به طور عادی در یک گروه اینترنتی صحبت می شود. ساده است، و برای زبان آموزانی خیلی منطقی به نظر می رسد که همیشه به آن ها گفته می شود تا “چیزی مفرح را پیدا کرده و از آن برای یادگیری استفاده کنید.”

Reddit

شما شجاعت رفتن به REDDIT را دارید؟ اگر دارید، احتمالاً جایزه های فراوانی دریافت می کنید. گروه اینترنتی یادگیری زبان Reddit برای یافتن لیست های منبع، پاسخ به سوالات رایج، پشتیبانی، و گفتگو حول محور یادگیری زبان ها نقطه ی شروعی عالی است.

FutureLearn

FutureLearn کلاسیک است! دوره های آنلاین آن ها شامل تعامل عالی مخاطب، ویدئوهای کیفی، و برنامه های درسی طراحی شده توسط دانشگاه ها است. FutureLearn دوره های خود را موقعی که به طور زنده برگزار می شوند رایگان ارائه می کند. پیشنهادات فعلی آن ها شامل ایرلندی ۱۰۱ و ۱۰۲، کره ای، آلمانی، زبان و فرهنگ کاتالان، اسپانیایی، ایتالیایی، و زبان فریزلند است. برای افزودن تعدادی ساختارِ رایگان عالی است.

Babadum

یک بازی دوست داشتنی لغاتِ تصویر محور است که در صفحه ی کامپیوتر خود آن را بازی کنید، و توسط یک استودیوی طراحی خصوصی در لهستان درست شده است. گستره ی زبان هایش بسیار زیاد است!