ساختن جمله های بهتر در زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد روش هایی برای ساختن جمله های بهتر در زبان فرانسه و بهبود مهارت های Writing و Reading در زبان فرانسه این مطلب بسیار مفید را برایتان آورده است. پس با ما همراه باشید.

ساختن جمله های بهتر در زبان فرانسه
ساختن جمله های بهتر در زبان فرانسه

چطور ساختن جمله های بهتر در زبان فرانسه را انجام دهیم:

بهترین راه ساختن جملات پیچیده و طبیعی مطالعه ست.

هر کجا حرف از فراگیری زبان فرانسه باشد مطالعه را پیشنهاد میکنیم و برایش دلایل خوبی هم داریم:

۱-مطالعه فرح بخش است

مطالعه فعالیتی ست که بیشتر شما به آن علاقمندید.درست. ولی نظرتان راجع به استفاده از این سرگرمی به عنوان ابزاری برای فراگیری چیست؟ منابع آنلاین بسیار زیادی برای خواندن وجود دارد(مجله،روزنامه،بلاگ،….) پس حتی مهم نیست شما به چه موضوعی علاقمند هستید چرا که مطمئنم قادر خواهید بود متن های مفیدی به زبان فرانسه پیدا کنید.

۲-سبک نوشتاری را تقلید کنید

با تقلید از سبک نوشتاری چندین نویسنده یاد خواهید گرفت که چگونه جملات روان تری بسازید. شاید نتوانید تشخیص دهید که چرا از چنین ساختاری باید استفاده کنید ولی مطمئنم میتوانید انجمنهای آنلاینی (فیسبوک،گوگل پلاس و…..) را بیابید که می توانند کمی به درک قضیه  کمک کنند درست همانطوری که وقتی کوچک بودید از والدین و اطرافیانتان خود زبان آموختید.

۳-روشی قشنگ برای ایجاد عادت یادگیری

رایانه و یا گوشی هوشمندی دارید که اخبار را در آن دنبال کنید؟ همین کار را به زبان فرانسه انجام دهید. مطالعه آسان ترین روش یادگیری زبان فرانسه ست. منتظر کسی هستید؟ بخوانید. منتظر آسانسور هستید؟بخوانید. در دستشویی هستید؟ بخوانید. در ماشین هستید؟ تنها ۵ تا ۱۰ دقیقه مطالعه کنید و شگفت‌زده خواهید شد از اینکه با چه سرعتی فرانسوی‌تان را بهتر کرده‌اید. زمان زیادی را به مطالعه بپردازید و سپس چند لحظه را به پردازش کلمات جدیدی اختصاص دهید که اغلب در متن ها مشاهده میکنید.

۴-کمک برای حفظ و املا

هرچه بیشتر بخوانید بیشتر هم کلمات مشابه را می بینید.

این  به شما کمک میکند تا:

  • از غلط‌های املایی اجتناب کنید.
  • کلمات را به خاطر بسپارید(از آنجایی که کلمات را دوباره و چندباره میبینید).
  • مغزتان کم کم به زبان فرانسه عادت میکند.