کلاس زبان چینی

آموزش زبان
آموزش زبان

کلاس زبان چینی

زبان چینی از زبان هایی است که در عین حال که علاقه مندان بسیاری دارد و کلاس زبان چینی برای بسیاری می تواند جذاب باشد. در طول چند سال آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دپارتمان زبان چینی خود با برگزاری کلاس زبان چینی توانسته اعتماد بسیاری از زبان آموزان را به خود جلب کند. آموزشگاه زبان چینی ایران آکسفورد اعتبار خود را از کیفیت کلاس های خود ، داشنجویان را برای تحصیل در چین و یا انجام امور بازرگانی آماده می کند.

کلاس زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارای مزیت هایی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • دوره های فوق فشرده چینی

در دوره های فوق فشرده چینی کلاس زبان چینی در مدت زمان بسیار کم و برای اهداف متفاوتی برنامه ریزی می شود. این دوره ها می تواند از یک ماه تا سه ماه متفاوت باشند و به همین دلیل  زبان آموزان سعی می کنند در مدت زمان کوتاه یه اهداف خود برسند. تمامی سطوح آموزش زبان چینی در موسسه زبان ایران آکسفورد انجام می پذیرد وتمامی سنین نیز می توانند در این برنامه شرکت نمایند.

  • دروه های آنلاین آموزش زبان چینی

کلاس زبان چینی برای زبان آموزان به صورت آنلاین نیز قابلیت برگزاری دارد. این دوره های به صورت مجازی برگزار می شود و می تواند برای زبان آموزانی که تهران نیستند و یا شرایط حضور در کلاس های آموزشگاه زبان چینی ایران آکسفورد را ندارند می توانند در این کلاس های مجازی آموزش زبان چینی شرکت نمایند.

  • دوره های ترمیک آموزش زبان چینی

در دوره های ترمیک زبان چینی برای زبان آموزانی که قصد شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی در مدت زمان و با شرایط فوق العاده را دارند بسیار مناسب است.

زبان آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرند و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.