دیکشنری ایتالیایی

دیکشنری ایتالیایی

معرفی دیکشنری های برتر ایتالیایی

همیشه از اساتید زبان می شنوید که به شما می گویند در دیکشنری دنبال واژه بگردید. در زیر آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به لیستی از بهترین دیکشنری های زبان ایتالیایی اشاره می کند که می تواند به شما در یادگیری زبان ایتالیایی کمک کند.

  • دیکشنری Oxford-Duden Pictorial Italian and English dictionary

این دیکشنری شامل بیش از ۲۸۰۰۰ اشیا را به صورت تصویری نشان داده است و و به هردو زبان ایتالیایی و انگلیسی اشاره می کند.  این دیکشنری از گستره کلمات زیادی برخوردار است و به همین علت می تواند برای زبان آموزان بسیار مناسب باشد.

  • دیکشنری Oxford Starter Italian Dictionary

این دیکشنری طوری طراحی شده است که برای زبان آموزان مبتدی بسیار مناسب می باشد. این دیکشنری با مدخل های کاملا آشکار به زبان آموزان کمک می کند تا بتوانند کلمات را در جمله یاد بگیرند و بتوانند با کاربرد های  آن آشنا شوند.

  • Berlitz Italian-English Dictionary

این دیکشنری جیبی زبان ایتالیایی برای کسانی که قصد مسافرت به کشور های ایتالیایی زبان را دارند بسیار مناسب است.  این دیکشنری حدود ۲۵۰۰۰ کلمه دارد و کاملا دو سویه است.

  • دیکشنری Dictionary of 1000 Italian Proverbs

مجموعه ای از ۱۰۰۰ ضرب المثل ایتالیایی که در زبان ایتالیایی از کاربرد زیادی برخوردار است. این دیکشنری ایتالیایی برای کسانی که قصد آشنایی با فرهنگ زبان ایتالیایی دارند بسیار مناسب است.

  • دیکشنری ایتالیایی  Dictionary of Italian Food and Drinks

این دیکشنری با محیطی کاملا  کاربر پسند غذا ها و نوشیدنی های مخصوص ایتالیا را معرفی می کند و بیش از ۵۰ دستور غذای ایتالیایی را نیز برای زبان آموزان پیشنهاد می دهد.

  • دیکشنری ایتالیایی Dictionary of Italian Slang and Colloquial Expressions

این دیکشنری زبان ایتالیایی عبارات و اصطلاحات عامیانه زبان ایتالیایی را به زبان آموزان معرفی می نماید.

آموزشگاه زبان ایتالیایی ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های ایتالیایی آموز زبان در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.