آموزش زبان چینی بهترین سرمایه گذاری برای کودکان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بارها به والدین ابراز داشته است که آموزش زبان چینی بهترین سرمایه گذاری برای کودکان می باشد. در چند سال آینده این زبان بسیار در کسب شغل مناسب تاثیر گذار خواهد بود. با ما همراه باشید تا با دلایل آن بیشتر آشنا شوید.

آموزش زبان چینی بهترین سرمایه گذاری برای کودکان
آموزش زبان چینی بهترین سرمایه گذاری برای کودکان

اما چرا آموزش زبان چینی بهترین سرمایه گذاری برای کودکان می باشد؟ :

به افرادی که یادگیری یا ارتقای مهارت های زبان چینی خود را در نظر دارند پیشنهاد می‌شود که از سنگاپور یا چین دیدن کرده و خود را با سنت‌ها، شخصیت‌ها و فرهنگ چینی پر کنند و همزمان صحبت کردن به این زبان را بیاموزند. زبان‌ها و گویش‌های متنوعی در چین وجود دارند اما پرطرفدارترین آن‌ها ماندارین چینی است که زبان رسمی «جمهوری خلق چین» است.

امروزه تعداد زیادی از مردم مایل به یادگیری زبان چینی مخصوصاً ماندارین چینی هستند. از بابت این حقیقت جای هیچ تعجبی نیست چون چینی یکی از پر گویشورترین زبان‌های دنیای ما است. تعداد بسیار زیادی از گویشوران چینی در جهان وجود دارند و شما با یادگیری چینی می‌توانید به یک برتری دست یابید.

شما براحتی می‌توانید این زبان را از طریق کلاس‌های چینی یاد بگیرید. به علاوه، افرادی که می‌توانید چینی بنویسند یا صحبت کنند، فرصت‌های کاری بیشتری خواهند داشت. علاوه بر این، آن‌هایی که می‌توانند چینی صحبت کنند موقعیت‌های تجاری بیشتر دارند جون تاجران چینی بسیاری در سرتاسر دنیا وجود دارد.

رشد اقتصادی هر کشور به طور جداناپذیری با قدرتِ ارتباطاتِ سرمایه گذاری شان و تجارت دو جانبه در سراسر جهان گره خورده است، اما اگر آن ها در آماده سازی نسل بعد برای مدیریت آن ارتباطات شکست بخورند، نمی توانند پتانسیلِ کامل اقتصادی خود را به دست آورند.

طبق صحبت های استاد سرمایه گذاری آمریکا ‘آقای جیم راجرز’، یکی از بهترین پیشنهادات سرمایه گذاری برای مردم این است که به بچه هایشان اجازه ی یادگیری زبان چینی را بدهند. چینی مهم ترین دوره ی زبانی در زندگی بچه های شما است. وقتی دخترش فقط ۲ سال داشت او شروع کرد به آموزش زبان چینی به دختر خود.

او همیشه به مردم توصیه می کند که بهترین سرمایه گذاریِ قرن حاضر راهنماییِ فرزندانشان برای یادگیری هر چیزی درباره ی چین است. رهبران آینده باید قادر باشند تا در جهان با اقتصادهای چند زبانه و متنوع و همین طور مصرف کنندگان چین کار کرده، پیشرفت و رقابت کنند.