تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس خصوصی زبان چینی
چین یکی از اولین مکان ها در زمین بوده است که تمدن های بشری در آن رشد کرده اند. ساعت کشور چین حدود ۸ ساعت جلوتر از زمان استاندارد جهانی یا گرینویچ است و در فرهنگ ما ایرانی ها چین یکی از دورترین نقاط دنیا به حساب می آمده است. اما تدریس خصوصی زبان چینی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد چندان به مسافت ها و زمان ها توجه ندارد.

تدریس خصوصی زبان چینی
تدریس خصوصی زبان چینی

امروزه چین به عنوان یک کشور قدرتمند با بسیاری از کشور ها از جمله ایران رابطه تجاری دارد و همین دلیل باعث شده که دیگر زبان چینی برای بسیاری از افراد یک زبان بی فایده به حساب نیاید و خیلی ها به فکر آموزش زبان چینی و یا تدریس خصوصی زبان چینی برای بهبود کسب و کار خود شوند.
چینی ها بسیار بر روی ملیت خود تعصب دارند . شما نمی توانید در چین دارای دو ملیت باشید و اگر ملیت ثانویه ای را قبول کنید ملیت چینی شما از بین می رود. زبان انگلیسی چینی ها هم چندان خوب نیست و به همین دلیل اگر دوست داشته باشید رابطه خوبی با چینی ها برقرار کنید حتما باید یادگیری زبان چینی را شروع کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های گروهی و تدریس خصوصی زبان چینی در ایران می باشد که برای برآورده کردن نیاز های زبان آموزان از اساتید Native و مجرب بهره می گیرد.
در تدریس خصوصی زبان چینی مطمئنا فشردگی دوره بسیار بیشتر از دوره های گروهی زبان چینی می باشد و به همین دلیل مناسب افرادی است که دارای کمی عجله در آموزش زبان چینی هستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در تدریس خصوصی زبان چینی خود می تواند ساعت و روز کلاس ها را بر اساس نیاز های زبان آموز تنظیم کند و راحتی بیشتری را به زبان آموز ارائه دهد. حتی برای کسانی که در خارج از ایران و یا تهران هستند و نمی توانند به صورت حضوری در تدریس خصوصی زبان چینی شرکت کنند ، آموزش آنلاین زبان چینی را هم ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.