سوالات ریاضی آزمون GRE

سوالات ریاضی آزمون GRE را بیشتر بشناسید:

آزمون GRE از جمله آزمون های تاثیر گذار برای مهاجرت و ادامه تحصیل در کشور هایی مثل آمریکا می باشد. سوالات ریاضی امتحان GRE شامل ۴ بخش می باشند:

سوال های مقایسه ای Comparison

  • سوال های چند گزینه ای ( یک گزینه درست )
  • سوال های چند گزینه ای ( با چند پاسخ درست )
  • Numeric Entry questions
آموزش لغات GRE
آموزش لغات GRE

در سوالات ریاضی امتحان GRE بخش اول یعنی سوال های مقایسه ای به احتمال زیاد کاملا از دید شما عجیب به نظر برسد و نیاز به استفاده از چندین استراتژی برای این بخش دارید. در بخش Numeric Entry Question بیشتر شبیه مسائلی است که قبلا در ریاضی داشته اید. مهارت های زیر در این بخش می تواند به شما کمک کند:

  • مقایسه مقدار های کمی با یکدیگر
  • توانایی حل مسئله
  • تحلیل داده

قسمت Quantitative قسمت آزمون GRE خیلی بر روی تحلیل داده توسط زبان آموز تمرکز دارد. سوال ها در این بخش از این جهت خاص هستند که حتی در صورت محاسبه تقریبی می توانید به جوب درست دست پیدا کنید. در قسمت آموزش ریاضی آزمون GRE باید به یاد داشته باشید که متغییر هایی همچون X, Y و… هر چیز دیگری باید در سوال مشخص شود تا مقدارش ( منفی بودن ، مثبت بودن ، صفر ) مشخص شود.

نکاتی برای موفقیت در قسمت ریاضی جی آر ای

خواندن سوالت با دقت تمام می تواند در حل مسائل سوالات ریاضی GRE بسیار کمک کننده باشد. در اینجاست که دانستن اصطلاحات Math به زبان انگلیسی می تواند بسیار کمک کننده باشد. معمولا در مسائل سوالات ریاضی آزمون جی آر ای شما بیشتر از سه یا چهار خط راه حل ندارید و اساسا مبانی کار دانستن مسائل پایه است اما دقت و سرعت عمل تواما می تواند شما را به موفقیت در آزمون GRE نزدیک تر کند.
برای شرکت در دوره های آموزش سوالات ریاضی آزمون GRE می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید